Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az miért van, hogy ha beszélge...

Az miért van, hogy ha beszélgetek itt valakivel, előbb utóbb eltűnik szó nélkül?

Figyelt kérdés

Többször is volt már, hogy beszélgettem itt lányokkal.

Egyáltalán nem voltak unalmas beszélgetések, de mindig az volt a vége, hogy szótlanul eltűntek és nem válaszoltak az üzenetemre.

Ezt miért csinálják itt ennyien?

Egyébként pedig kapja be a f@szomat az ilyen 😃😁



2022. márc. 4. 06:14
1 2
 11/17 anonim válasza:

Ja, és mi is dobálózhatnánk a tapintatlan, faragatlan jelzőkkel - de nem tesszük. Miért alacsonyodnánk le egy bizonyos szintre?


10-es válaszoló voltam.

2022. márc. 4. 11:07
 12/17 anonim válasza:

10

Jó ezt értem, ez oké. De amikor minden rendben, jól elbeszélgetünk, semmi ilyen enm történik és egyszercsak eltűnik? Vagy netán, Uram bocsá, valami olyan kérdést teszek fel amire nem akar válaszolni, vagyis csak gondolom hogy nem akar, mert utána soha többet nem ír, akkoris miért nem lehet megírni hogy bocsi ezt ugorjuk? Vagy ha már letilt, legalább írja meg hogy egy milyen bunkó vagyok, és elege van, vagy valamit. Nem?

2022. márc. 4. 11:22
 13/17 anonim válasza:
Ne itt ismerkedj ha barmi komolyat akarsz. Nev nelkul es arc nelkul konnyu csak ugy eltunni. Nem is latod hogy mikor online, elolvasta e a leveledet.
2022. márc. 4. 12:07
 14/17 anonim válasza:
Napi incel kérdés
2022. márc. 4. 12:27
 15/17 anonim válasza:
Ne vedd magadra, te egy é
2022. márc. 4. 18:10
 16/17 anonim válasza:
Pasik is ezt csinálják...
2022. márc. 5. 07:55
 17/17 anonim válasza:
Lehet, felismerik, milyen az eredeti stílusod.Vagy ha ezt velük szemben - gondolom - nem gyakorlod, mint a fenti képet, akkor csak kiderül, hogy nincs több téma, amiről beszélgetni lehetne, vagy ők olyannal beszélgetnének, akikből valamiféle társ is válhat.
2022. márc. 5. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!