Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az miért van, hogy ha beszélge...

Az miért van, hogy ha beszélgetek itt valakivel, előbb utóbb eltűnik szó nélkül?

Figyelt kérdés

Többször is volt már, hogy beszélgettem itt lányokkal.

Egyáltalán nem voltak unalmas beszélgetések, de mindig az volt a vége, hogy szótlanul eltűntek és nem válaszoltak az üzenetemre.

Ezt miért csinálják itt ennyien?

Egyébként pedig kapja be a f@szomat az ilyen 😃😁



2022. márc. 4. 06:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
Na mesélj, ki bántott?
2022. márc. 4. 06:23
 2/17 A kérdező kommentje:
🖕🤠
2022. márc. 4. 06:24
 3/17 anonim válasza:

Sok ilyen van sajnos.

Ezek sportot űznek ebből, mert azt hiszik pasi annyi van mint viz csepp a tengerben, de rá fognak jönni hogy igazán rendes pasik nem teremnek minden bokorban.

Sajna pasiknál is sok a getymó. Hehe

2022. márc. 4. 07:04
 4/17 anonim válasza:

#3 de miért keresne feltétlent párt egy lány aki beszélgetni mer egy ellenkező neművel? Vagy nem tudom ez a jó pasi rossz pasi dolog mit számít. Attól hogy valaki nem szimpi kapcsolatra, még barátnak jó lehet, de még így sem kötelezhet senki hogy kapcsolatban legyél valakivel akivel nem akarsz valami miatt.

Én szoktam itt beszélgetni, de van párom. Volt már hogy faképnél hagytam embereket, mert jött egy depisebb hullámom és befordultam. Ilyenkor nincs kedvem kommunikálni, de magyarázkodni sem.

2022. márc. 4. 07:11
 5/17 anonim válasza:
Ne is mondd kérdező, velem is rengeteg ilyen volt már. Volt aki meg is mondta, hogyha nem vagyok szimpatikus, ignorál. Rendben, tiltson le csak előtte legalább annyit írjon, hogy vége, vagy ennyi, vagy mit tudom én, valamit. Persze legjobb lenne ha megindokolná, de ahhoz már ugye gyáva még írásban is.
2022. márc. 4. 08:33
 6/17 anonim válasza:
Az itt lévő lányok 97% pasi a lányoknak nem kell ilyen anonim oldal az ismerkedésre
2022. márc. 4. 09:30
 7/17 anonim válasza:
#5 vagy csak nem akarja hogy elhordják mindennek az őszinteségéért.
2022. márc. 4. 09:57
 8/17 anonim válasza:

Mert ilyenek az emberek valójában!

Arc és bármiféle felismerhetőség nélkül mutatkozik meg a valós énjük.

Nagy önimádó egó, gyarlóság, közömbösség.


Én ezért tartom többre eme fajtól az állatokat, növényeket.

2022. márc. 4. 10:45
 9/17 anonim válasza:
Ez most a divat. Még egy középszerű sz,qr is különbnek érzi magát kb. Mindenkitől, személyesen kell varázsolni.
2022. márc. 4. 10:51
 10/17 anonim válasza:
Perverz vágyait próbálja valamilyen módon RÁADÁSUL ALKALMATLAN IDŐPONTBAN kiélni, vagy "poén"-ból többszörös gyilkosnak(!) nevezi magát. Na vajon miért nem szereti az ilyen megnyilvánulásokat a hölgyek népesebb tábora?!
2022. márc. 4. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!