Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni valakivel, bármirő...

Beszélgetni valakivel, bármiről? Fiú vagyok, előre szólok?

Figyelt kérdés

Szeretnék valakit megismerni, aki értelmes, kedves és nyitott. :) Hihetetlen módon nem perverzkedni akarok, csak beszélgetni.


Egymás életéről lenne szó. Én tudom vezetni a beszélgetést, ez nem gond, de szeretem látni a másik odaadását, visszajelzését. Azért kell hogy nyitott legyen, mert volt, hogy rá kérdezek egy számomra egyszerű dologra, mondjuk, hogy mit szeret a munkájában az illető, és valakinek ez már túl sok kiadni egy idegennek. Ezt megértem egyébként, de nem ilyen embereket keresek.


Fiúval és lánnyal is szívesen beszélgetek, korosztalytól függetlenül. Csak az számít, hogy normális legyél, valódi szándék legyen benned a beszélgetésre, és tudd mit jelent az, hogy gondolatkifejtés, mert nekem erre lenne szükségem, hogy megértsem a másikat. Ha bármi van amiben én is segíthetek a társaságommal, szívesen teszem.


Privátban írj. :)



2021. júl. 31. 18:33
 1/4 anonim válasza:

Szia! :)

Nekem nyugodtan írhatsz, annyit viszont előre bocsátok, hogy a beszélgetés elkezdése a gyengém. Viszont onnantól jól megy :)

2021. júl. 31. 23:47
 2/4 budaiz válasza:

Szia

Várom hogy jelentkezz. Hasonló beszélgetésben nem rég óta vagyok egy sráccal.

Előre szólok én is fiú vagyok.

2021. aug. 1. 15:04
 3/4 anonim válasza:

én is szivesen beszelgetek

PS: en is is Fiú vagyok

2021. aug. 1. 15:33
 4/4 anonim válasza:

Szia

Én is szívesen beszélgetek!:) 17/F.

2021. aug. 2. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!