Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet a mai világban...

Hogy lehet a mai világban ismerkedni,a lányok többsége csak a pénzre meg a kocka hasra megy rá,a többiek meg vagy foglaltak vagy el vannak bújva?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 19:35
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Az èn pasimnak arra sem volt pènze amikor megismertem hogy meghivjon egy kolára.

Helyes volt ès volt egy kisugárzása ami miatt szerelmes lettem. Ès nem èrdekelt a pènztárcája. A kocka hasa meg főleg nem. Engem a magabiztosság elöbb megfog egy erős jellem. Ès mindig èrdekes dolgokról beszèlt. Órákig beszèlgettünk.

Nemtudom mit mondhatnèk mèg.. szerintem egy nőnek olyan fèrfi kell akibe minden ok nèlkül bele tud szeretni.

2022. márc. 27. 18:52
 32/32 anonim válasza:
Van egy ilyen helyzetem, amikor a párom túl sok időt szentel a barátjának. És egyáltalán nem szép és nem is intelligens. Ami vonzza a másik embert, az a pozitivizmus és a könnyedség. Akkor már nem érdekel a kapcsolatod, mert flörtölhetsz másokkal.
2022. márc. 31. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!