Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet a mai világban...

Hogy lehet a mai világban ismerkedni,a lányok többsége csak a pénzre meg a kocka hasra megy rá,a többiek meg vagy foglaltak vagy el vannak bújva?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 19:35
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Először is leveted a nőgyűlöleted. Mert ez a "minden nő a pénzre hajt" hozzáállás igenis az.
2022. márc. 3. 09:14
 22/32 anonim válasza:

Nő lennék, olyan messzire kerülnélek, hogy 1 heti hideg élelem is kevés lenne hozzá. :D


Bro, ez a hozzáállás nem vonzó, nagyon nem. :)

2022. márc. 3. 10:02
 23/32 anonim válasza:

Azért a mai világban a nők is ugyanolyan jól tudnak keresni mint a férfiak és hát elég sok nő pénzénél is van. Amelyiknek meg van pénze mi a búbánatért szopatná magát azzal, hogy leszűkíti a kört és csak gazdagabb férfiakkal ismerkedik?


Van mindenféle nő, persze. Sokan pl nem jönnének össze olyannal akik náluk kevesebbet keres, de sokakat meg ez sem zavar, mert nem könnyű nekik sem normális partnert találni. A környezetemben, ismerős ismerősénél stb még olyanokat is látok, hogy kb a csaj tartja el a csávót (aki nem kockahasú)


Azt is érdemes felfogni, hogy mindenben vannak kivételek. Attól, hogy valami ritka még megeshet. Még arra is van számtalan példa, hogy egy magasabb nő összeházasodik egy jóval alacsonyabb férfival (ismerek ilyeneket).


Az a bajom az ilyen kijelentésekkel mint pl a kockahas és sok pénz kell a nőknek, hogy annyira határozottan vannak leírva, hogy már már elhiszem akármekkora butaság is. Mert szerencsére a való életben nem ezt látom, de biztos eddig csak szerencsém volt..


Illetve, ha bárki így gondolja akkor próbálja ki ! A sok pénzt mondjuk nem tudja bárki elérni (ha egyszerű lenne nem létezne szegénység) de egy kockahasat összediétázni ha az ember nagyjából egészséges, nem egy vállalhatatlanul nehéz dolog.

2022. márc. 3. 11:11
 24/32 Camorri válasza:

Ez nagy baromság, hogy a csajok csak a kockahast és a pénzt nézik.

Amit néznek az inkább az, hogy legyen egészséges, formás külalakod. Ne legyél elhamyagolt, legyen egy jó kiállásod. (Persze vannak csajok akiknek a macis alak jön be, csak ritkább, mint ahogy férfiaknál is ritkább hogy a kövér nőkhöz vonzódnak).

Pénzben meg ami fontos, hogy meg tudj állni a magad lábán. Nem kell feltétlenül sok legyen, csak az, hogy legyen elég a mindennapokra, illetve olykor különleges alkalmakra. (Persze itt is vannak kivételek).

És ha ezek megvannak akkor instant találsz barátnőt?... Nem.

Ha nem jársz olyan közegben ahol nők is vannak, akkor bizony üdv a világomban! De ne feszülj be! Manapság egyre több lehetőség van jólérezni magad párkapcsolat nélkül is. Legyenek hobbiaid, tölts időt a barátaiddal, járj el valahova amit tudsz hivatás szerűen űzni, szexuális dolgokban meg...sok dolgot feltaláltak már. Hidd el, nincs szükséged a nőkre! Max majd családalapításhoz, de az majd úgyis jön magától (pláne majd ha eléred azt a kort, ahol a csajok elkezdenek stresszelni azon, hogy "úristen mikor ha nem most". Legalábbis én még ebben reménykedem).


Éld az életed! Aztán ha lesz lesz, ha nem, akkor élvezd a szingliséggel járó dolgokat.


(És még egy fontos dolog: a nőket kezeld egyenértékű partnerként)

2022. márc. 3. 14:47
 25/32 anonim válasza:

Én normális/átlagos lánynak tartom magam.


Főleg a humor, a hűség és az értelem számít. De a kinézet azért előny. ;)

2022. márc. 4. 01:32
 26/32 anonim válasza:
Az a baj a pasikkal hogy csak a nagy segget meg a nagy mellet veszik èszre meg a hat kiló vakolatra is rá mondják hogy micsoda termèszetes szèpsèg. Nem kell picsogni ha át lesz ba.szva az ilyen.
2022. márc. 5. 18:29
 27/32 Camorri válasza:

#26 18:29

Ez nagyon nem igaz! Én pl alapból előnyben részesítem a kis mellű nőket, sőt egy bizonyos méret felett egyenesen taszító számomra a nagy mell.

Feneket nem igazán szoktam nézni.

És amelyik csajon egyből látszódik hogy több vakolatot rakott fel reggel mint egy festő/vakoló egy munkanap alatt, akkor az fullra taszító. Persze az igényesen megcsinált smink az egyértelműen vonzó. És kérlek ne várjátok el, hogy különbséget tudjunk tenni a sminkelt és smink nélküli arcok között. Én pl a szempillaspirált egyszerűen nem tudom észrevenni hogy mikor van egy nőn és mikor nincs.

2022. márc. 6. 08:55
 28/32 anonim válasza:

27-es:

Szerintem a 26-os épp annyira szűk látokörű (vagy annak akart tűnni) mint a kérdező. Így legalább lehet reflektálni arra, hogy milyen jellegű hülyeséget állít ezzel a "csak a pénz és kockahas" jeligével.

2022. márc. 6. 09:01
 29/32 anonim válasza:
sajna a tények nagyon ellenetek beszélnek.
2022. márc. 6. 15:15
 30/32 anonim válasza:
Én úgy gondolom bárkinek lehet barátnője/barátja, csak az érdekődéstől függ az egész. Ha valakinek a pénz, kockahas kell, de nincs sok sütnivalója, szerintem az egyik kiváltja a másikat, fordítva ugyanez, bár ebből szerintem kevesebb van. Az meg, hogy sok pénze, kockahasa, és még nagyon okos is, abból is van, csak kevés, de akkor az a lánynak szerintem egy főnyeremény lehet
2022. márc. 17. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!