Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet a mai világban...

Hogy lehet a mai világban ismerkedni,a lányok többsége csak a pénzre meg a kocka hasra megy rá,a többiek meg vagy foglaltak vagy el vannak bújva?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 19:35
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Ha nem árucikként vagy valamiféle ép ésszel értelmezhetetlenül viselkedő, egzotikus vadállatként kezelnétek a nőket, már előrébb lennétek.

A lányok többségének nem pénz, kocsi, kockahas és társai kellenek, hanem, hogy egy egyedi gondolatokkal, teljes értékű érzelmekkel és jogokkal rendelkező EMBERKÉNT bánjanak velük.

2022. márc. 2. 23:07
 12/32 anonim válasza:

11

Túl sokat kérsz tőlük :D

2022. márc. 2. 23:20
 13/32 anonim válasza:

13: Miért ne lehetne valaki nyíltan szexuális anélkül, hogy tárgyként kezelnék? Vonzalmat és tetszést ki lehet fejezni nem lealacsonyító módon is.

Hülye, prűd kamu-kavallérság, hogy csak a "tisztességes nőket" kell emberként kezelni. Attól, hogy az analógiádban szereplő csaj szereti mutogatni a fenekét még ugyanannyit ér, mint te vagy én.

2022. márc. 3. 00:03
 14/32 anonim válasza:
Ès milyen igaz! ...ja nem xD nehogy màr egy hàrom agysejtes tiktok/ instagrammon èlő p.csa akinek a legfontosabb hogy milyen a smink meg a műköröm ès mennyi a like ugyan annyit èr mint èn... Azèrt ezt kikèrem sokunk nevèben. Ha egy pasi a szerszàmàt rakja ki profilkèpnek az gàz de a r.bancok mutogathatjàk magukat nehogy ezèrt lenèzzük őket... Vicces a kis gondolatmenete egyes nőknek.
2022. márc. 3. 00:32
 15/32 anonim válasza:

Biológia egyes. A faroknak a női megfelelője nem a fenék, hanem a vagina. -.-

Ha a vagináját rakja ki profilképnek úgy, mint más a dickpicket, már elgondolkodtató, és közszeméremsértés nem utolsó sorban. De egy női mell vagy női far ugyanolyan, mint egy férfi mellkas vagy férfi far. Semmivel sem erkölcstelenebb vagy rosszabb.


Amúgy nem kötelez rá senki, hogy összejöjj ezzel a "rbanccal", pláne, ha ennyire nem vagy képes minimális, emberi lényeknek kijáró tisztelettel se kezelni. Mi ez a falusi öregasszony mentalitás? Nem tök mindegy, hogy mit csinálnak mások a testükkel?

Ha a korlátoltságát nem valamiféle mondvacsinált, morális felsőbbrendűséggel akarja legitimalizálni, akkor már különb, mint te.

2022. márc. 3. 01:06
 16/32 anonim válasza:

Akkor gondolom ismered az összes szerinted "három agysejtes tiktok/instagrammon élő p****", ha ilyen sok mindent tudsz róluk. Én inkább azt találom érdekesnek, hogy mások mennyire szeretik megmondani, hogy valójában ki milyen pár kép alapján. Nem tudom miért, de pár embernek a sok smink vagy a számukra nem átlagos stílus egyenlő lett lassan avval, hogy a csaj tuti egy ri**nc.És ezt nem csak a nők védelmében mondom, ez szinte oda vissza megy.


Egyébként a kérdésre szerintem, azért is elég nehéz válaszolni, mert mostanában tényleg nehéz ismerkedni és nem csak párkapcsolati szinten, hanem akárhogy. Az utóbbi időben az emberek eléggé elszigetelődtek és úgy vettem észre nem is olyan egyszerű pár embernek visszatérni a "közösségi életbe" (én is ilyen vagyok). De esetleg, azt tudom tanácsolni, ha van valamilyen hobbid akkor próbálj a közelben keresni valami csoportot/klubot ahova eljárhatsz. Pl. ha szeretsz sportolni, akkor nagyon sok hobbi edzés van minden féle sportágra vagy van nagyon sok film-,könyv- meg hasonló klubbok. Egyébként meg ne aggódj, ez a mindenki a pénzre, kocka hasra megy dolog, ez lassan már inkább sztereotípia lett, mint a valóság. Persze nem mondom, hogy nincsenek olyanok, akik erre mennek, de közel se olyan sok, mint ahogy hiszed.

2022. márc. 3. 01:07
 17/32 anonim válasza:
Ha minden nő csak azokat a pasikat venné emberszámba, akik megfelelnek a morális és intelligenciabeli mércéjének, mindenki más meg egy aljadék pcs lenne, aki "csak arra jó", akkor már rég fellázadtatok volna.
2022. márc. 3. 01:09
 18/32 anonim válasza:

"Biológia egyes. A faroknak a női megfelelője nem a fenék, hanem a vagina."

én is azon röhögök, hogy 15-ösben alighanem egy látens meleget tisztelhetünk, aki elfojtja...

2022. márc. 3. 02:53
 19/32 anonim válasza:

"el vannak bújva"

Meg kell keresni őket!

2022. márc. 3. 07:03
 20/32 anonim válasza:

"kavallérság"

[link]

2022. márc. 3. 07:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!