Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Előfordulhat, hogy egy srác,ak...

Előfordulhat, hogy egy srác,aki csak a szexre utazik, elkezdjen kötődni, egy idő után, ès többet is akarjon?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2022. febr. 23. 21:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
Jajj, ebbe a hibába én beleszaladtam. Tisztán tudtam, hogy az a szándéka, és ennek ellenére én magamba sulykoltam, hogy 'de, miattam meg fog változni'.. nem ez nem így történt. Nézhettem szembe az önbecsülési problémákkal utána, a viszonzatlan érzelmek fájdalmai tetejébe. Jobb, ha nem vered át saját magad, mert bár ennek megvan az esélye, olyan minimális, hogy nem érdemes arra fogadni. Bár nekem is szóltak volna annó, de remélem te tanulsz más hibájából. Jobbat érdemelsz, olyat aki szeret, nem csak használ. 😇
2022. febr. 24. 00:32
 12/16 anonim válasza:
Keress hasonlóan elkeseredett palit akinek te leszel a világa, elég sok van ilyen elhiheted
2022. febr. 24. 09:18
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es vàlaszoló: köszönöm, ez kedves tőled, jól esik. :)
2022. febr. 25. 00:01
 14/16 anonim válasza:

12-es, ha nincs ló, jó a szamár is...

Én is ilyen "elkeseredett" vagyok, viszont rájöttem, hogy jobb egyedül.

Mindig is az voltam, aki ha kötődik valakihez, azért mindent meg tesz, aztán a végén én lettem kihasználva/leszarva.

Több sebet nem ejtek már inkább magamon.

2022. febr. 25. 17:26
 15/16 anonim válasza:
14# tudom kedves barátom pont ez vagyok én is, de olyan szép álom h akár még egyszer lehetne szép is az élet valaki hasonloval, aminek nem lenne szorongás/depresszió/életundor/kiégés/ és egyebek a vége.
2022. febr. 25. 18:14
 16/16 anonim válasza:
szexkapcsolatból is lehet normál tartós kapcs.
2022. máj. 17. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!