Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Előfordult, hogy sikerült...

Előfordult, hogy sikerült innen barátkozni?

Figyelt kérdés

Beszélgettetek, nem kimondottan az volt a cél, hogy: "barátokat keresek" viszont ahogy teltek az idők, kialakult szorosabb kötelék és kapocs.

Valahogy nem nagyon bízom ebben az oldalban, de akinek sikerült innen haverokat/barátokat találni, annak a véleményére kíváncsi lennék.



2020. dec. 14. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:

Távoktatás óta próbálkozom, de eddig javarészt olyanokkal hozott össze a sors, akiknek volt valami bajuk. Mármint pszichés. Aztán szépen lassan meg is szakadtak ezek...

Vaaagy marha messze volt 😅

2020. dec. 14. 19:22
 2/12 anonim válasza:

Én egy sráccal tök jóba lettem, több hónapig is beszélgettünk. De persze egy idő után elfogyott a téma így már nem is igazán beszélünk. :/

17/l

2020. dec. 14. 20:29
 3/12 anonim válasza:
Nem. Több annak indult, de nem lett belőle semmi sem.
2020. dec. 14. 22:27
 4/12 anonim válasza:
Itt ismertem meg a páromat és egy nagyon közeli barátomat. Előbbi már 5, utóbbi 2 éve tart. Szóval igen, lehet itt is találni normális embereket, de nem egyszerű. :D A többség már 2-3 üzenetváltás után nem válaszol, vagy random eltűnik pár hónap beszélgetés után.
2020. dec. 15. 10:46
 5/12 anonim válasza:

Igen, lehet. Nekem is van innen egy barátom. Messengeren szoktunk mindennap beszélgetni, mivel kicsit nagy a táv 😁

Bár én mindenkinek visszairok, ha normális az illető. :D

2020. dec. 15. 19:21
 6/12 anonim válasza:
Beszélgettem 1-2 emberrel, de mindig abbamaradt a beszélgetés. Pedig jó lett volna barátokat szerezni.
2020. dec. 16. 10:26
 7/12 anonim válasza:

Igen sikerült :)

Már több mint egy éve folyamat beszélünk

2020. dec. 16. 21:33
 8/12 anonim válasza:
Nekem is sikerült már itt barátokat találnom :)
2020. dec. 18. 22:10
 9/12 anonim válasza:

Szerintem nem az oldallal, hanem inkább az emberek egymáshoz való viszonyulásával van a gond többnyire. Lehet valaki a másiknak nem szimpatikus, a gép mögül felkelve tele van normális barátokkal. Nem mindig viselkedik az ember úgy a net előtt, mint kint a való életben.

Valakinek nagy a pofija itt, való életben meg meg se merne szólalni, ha ott lenne a másik.


Jó pl erre az, amit most utoljára pamkutyáék csináltak, ugye az oszlop, hogy megrugdosták, próbálták kidőlteni, tönkre tenni.

És sajnos ugyan ez jellemző az ismerkedésnél is. Valaki nem szimpi, belerúgnak, próbálják tönkretenni, megalázni.

2020. dec. 18. 23:38
 10/12 anonim válasza:
Csak rövidtávon. Általában gyorsan abbamaradt a beszélgetés 🤷‍♂️
2020. dec. 19. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!