Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Előfordult már, hogy ezen az...

Előfordult már, hogy ezen az oldalon kerestetek magatoknak párt?

Figyelt kérdés

A kérdésem olyanokhoz szól -nemtől függetlenül-, akik itt (is) ismerkednek, nem hülyítik a másikat, és nem minden második mondatuk az, hogy "Privátokra nem válaszolok!".


Akik tényleg komoly kapcsolatot szeretnének, de folyton falakba ütköznek. Hol a táv nagy, hol a másik nem mer képet küldeni, nem mer semmilyen elérhetőséget adni, nem mer találkozni több hét után sem, és satöbbi; biztosan tudjátok mire gondolok.


A kommented végén megjelölheted, hogy mi a nemed, hány éves vagy, és esetleg melyik megyéből írsz.



2020. júl. 2. 10:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én jelenleg is próbálkozok itt. Nyilván máshol is, de a lehetőségét nem zárom ki annak, hogy akár itt ismerjek meg valakit. 24/f
2020. júl. 2. 11:04
 2/13 anonim válasza:

ezen az oldalon?

Se név se kép semmi, hogy lehetne már itt ismerkedni?

Inkább társkeresőn érdemes vagy szexpartnerkeresőn de nem egy teljesen anonim fórumon

2020. júl. 2. 12:09
 3/13 A kérdező kommentje:

Az anonim oldalon való ismerkedésnél legalább biztosra tudod, hogy a másik a soraidat tartja érdekesnek, nem pedig egy "mellkidobós", vagy éppen egy "pózojj béjemvével" képed okán érdeklődik felőled.


Mindenhol lehet ismerkedni, az egyes válaszolóval értek egyet. Ha a szándék meg van, lényegtelen, hogy aaa.hu vagy zzzzz.hu, képes vagy anélküli. Nem az adott oldal a probléma sosem, hanem, hogy általában azonos szándékú személyek nem futnak össze.

2020. júl. 2. 12:16
 4/13 anonim válasza:
3 jó hát akkor kellemes társkeresést de csak jelzem, hogy egy fényképes társ-szexpartnerkeresőn amig találsz 300 nőt vagy férfit addig egy teljesen anonim oldalon jó ha 5 évben egyszer feltűnik egy társkereső aki a közös igényeidnek megfelel
2020. júl. 2. 12:21
 5/13 anonim válasza:

Én is amellett vagyok, hogy nem igazán ideális ez az oldal az ismerkedésre. Én mostanság amúgy sem erőltetem a társkeresést, van is rajtam elég szépen felesleg. (+20 Kg, de már 20 és fél dekát ledolgoztam! 😅) Abszolút nem vagyok a felszínesség híve, de ha az ember párt keres, akkor igen is számít a külső első körben. :)


Viszont egyéb tevékenységben szívesen benne vagyok. Nagyon hiányzik egy jó társas csapat. Szeretem az összetett és kooperatív játékokat, személyes kedvencem: Arkham Horror. Úgy hozta a sors, hogy szépen lekoptak a társas buddyk, illetve jó ideje már nem Budapesten élek.

Fejér megye: tó part, Fvár és környékiek előnyben. Illetve Pest megye is számításba jöhet, Fejér megyéből a főváros felé haladva (Pl. Érd). :)

Szívesen megyek, ha van jó csapat, nálam sajna nem lehet játszani, van egy macsom aki nagyon félős és ha már a családom is meglátogat tisztára készen van szegényem. (Idegen macskákat kergeti, közelít feléjük, de az emberektől nagyon tart) :(


Valaki(k), társas? :)

2020. júl. 2. 12:24
 6/13 anonim válasza:
Mondjuk én sok más fényképes oldalon jártam. Nem sokkal könnyebb ám. Mellesleg ott is bárki kiadhatja magát másnak. Pont úgy ahogyan itt is. Igaz itt nagyobb a kockázat. Ellenben még mindig meglehet adni más elérhetőséget kölcsönös szimpátia esetén. Utána kiderül külsőben is megvan e az amit várunk. Ha pedig nem akkor most mi van? Nem jön el a világvége akkor sem, ha pont a másik utasít el. Majd más nem fog.
2020. júl. 2. 12:30
 7/13 anonim válasza:

6: Erre a másnak adom ki magamra szerintem a legjobb módszer: Csinálsz magadról egy képet egy papírlappal amin a nickneved van kézírással felkanyarítva, jól. :)

Persze bele lehet kötni, hogy a legjobb barátodat/barinődet megkéred, de na... csak nem... Úgy is kibukik idő után. :)

2020. júl. 2. 12:36
 8/13 anonim válasza:

4-es

Akkor leszek én itt ellenpéldának. :D

Kb. 2 hete vagyok fenn itt társkeresés céljából és őszintén, nagyobb sikerem van eddig, mint bármelyik társkeresőn. Mivel külsőre nincs semmi extra bennem (max. a tetoválások), így egy fényképes társkeresőn hiába van 100%-ra kitöltve a bio, kb. senki se olvassa el és csak fénykép alapján valóban nem én vagyok a legesélyesebb jelölt.

Itt többször írtam magamról hosszabb, rövidebb bemutatkozást és mindig volt, aki rámírt. Ebből jelenleg 2 nővel beszélgetek aktívan (nem itt, messenger és telefon), illetve randim is volt.

Szóval szerintem nagyon is ki lehet használni ennek az oldalnak is az előnyeit.

33F

2020. júl. 2. 13:15
 9/13 anonim válasza:
Nem kerestem, viszont rám talált itt a szerelem, évekig tartó klassz kapcsolat lett a vége. Igazából szerintem kár megrögzötten keresni, hogy na akkor én most társat szeretnék. Beszélgetni, ismerkedni kell, ezen az oldalon elsőre úgyis a személyiség, stílus lesz szimpatikus, ki mit ír, hogyan fogalmaz. F, GYMS
2020. júl. 2. 13:32
 10/13 anonim válasza:

Privátokra nem válaszolok.


:D

2020. júl. 2. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!