Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Előfordult már, hogy ezen az...

Előfordult már, hogy ezen az oldalon kerestetek magatoknak párt?

Figyelt kérdés

A kérdésem olyanokhoz szól -nemtől függetlenül-, akik itt (is) ismerkednek, nem hülyítik a másikat, és nem minden második mondatuk az, hogy "Privátokra nem válaszolok!".


Akik tényleg komoly kapcsolatot szeretnének, de folyton falakba ütköznek. Hol a táv nagy, hol a másik nem mer képet küldeni, nem mer semmilyen elérhetőséget adni, nem mer találkozni több hét után sem, és satöbbi; biztosan tudjátok mire gondolok.


A kommented végén megjelölheted, hogy mi a nemed, hány éves vagy, és esetleg melyik megyéből írsz.



2020. júl. 2. 10:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem feltétlenül ezen az oldalon kell levelezni, hanem pár levél után át kell menni egy másik platformra, például Facebookra. Amikor én ezt a lehetőséget felvetettem a legtöbb lány bele ment. Aztán persze ilyenkor hamar kiderült az is hogy valakivel nem teljesen voltunk egy szinten... De az már gyanús kell, hogy legyen ha az illető nem akarja magát felvállalni, az ilyenekkel nem is szoktam foglalkozni. Szóval ha ebből indulunk ki, nekem hasznos volt ez az oldal.
2020. júl. 2. 14:36
 12/13 anonim válasza:
Igen, volt néhány igyekezetem ilyen téren, de semmi értelme, eredménye nem lett a végén. (F38, Bp.)
2020. júl. 2. 20:24
 13/13 anonim válasza:
Tudnék mesélni. Inkább nem fogok. 32F
2020. júl. 2. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!