Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hasonló arcú, stílusú srác...

Hasonló arcú, stílusú srác van itt?👇👇👇

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 19. 14:22
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Hiiihiihhaaa ti írkaltok ide hülyeséget 😂 mint az oviba " ha te így nézel ki" " jajj csúnya vagy" én legalább bevallottam veletek ellentétbe. De persze ennek a csúnya lánynak azért akadnak helyes udvarlói hihhahha . Komolyan ez a szintetek?


Téma lezárva úristen gyök 2 agyszint...

2022. febr. 21. 18:48
 32/37 anonim válasza:
Jó lehet egy Scarlett Johansson elég erős kezdés, de senki nem mondta, hogy csúnya vagy, pláne úgy nem, hogy gőzöm sincs, hogy nézel ki. Gondoltam, ha te úgy keresel valakit, hogy ki néz ki úgy mint a srác a képről, rákontrázok egy Scarlett képpel.
2022. febr. 21. 18:57
 33/37 A kérdező kommentje:

Anonim nagyon tudod hogy nézek ki 😂😂😂 ettől dagad a mellettek mert egy anonim oldalon megmondjátok valakinek a frankót h mennyire csúnya meg offolgatjátok? Pffff 😂😂😂 de menők vagytok.


Életetek sincs mert annál jobb dolgotok nincs h napok óta ide fröcsögtök 😂 nem tudom ilyenkor ki a szánalmas.


Ezer meg egy ember ír ki ilyen kérdést, mert van egy ideálja de nektek ez a poént h oltogatjátok a másikat 😂


Kicsit lehetne magatokba nézni szerintem mert sajnálatos módon nekem van igazam akár tetszik akár nem.


Itt gykn mindenki full jól néz ki jól keres, nem depressziós, mindene megvan, tökéletes mindenki :)))) ezen kéne kicsit gondolkozni.


Itt élitek ki a frusztrációitokat mert egy senkik vagytok hogy ide kell napok óta írkálni 😂😂😂😂😂

2022. febr. 22. 06:33
 34/37 anonim válasza:

❤️ KÉRDEZŐ ! ====> 🇪🇸Hola señorita🇪🇸 levél író vagyok !

❤️ Sajnálom, hogy törölted magad :/

❤️ És szomorúnak tartom, hogy nem tudtad értelmezni a levelem, elszomorított..nagyon😥

❤️ Ha visszaregisztráltál, írj rám ! De úgy ahogy én írtam rád ! Úgy tudni fogom, hogy te vagy az !

2022. febr. 22. 08:44
 35/37 anonim válasza:

"Itt gykn mindenki full jól néz ki jól keres, nem depressziós, mindene megvan, tökéletes mindenki :)))) ezen kéne kicsit gondolkozni"


Kivéve te 😂

2022. febr. 22. 11:05
 36/37 anonim válasza:
Ezzelna stílussal szerintem kitiltatta magát a kérdező.
2022. márc. 12. 12:09
 37/37 anonim válasza:

🇪🇸 Hola señorita 🇪🇸

❤️ Igen, valóban !

❤️ Nagyon úgy nézz ki :/

2022. márc. 12. 12:34
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!