Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudom, hogy fura kérdés, de...

Tudom, hogy fura kérdés, de szerintetek hol tudnék Burger King-es lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek a vendéglátós, lányok. Főleg a KFC kasszás, Meg a Burgerkingesek tettszenek, de sajnos nem tudom, hogy férkőzhetnék a közelükbe. Most a rendelésnél mégsem kérhetem el a telefonszámukat, szerintem simán elhajtatnának. Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy hogyan tudnék velük megismerkedni?


A normális, és nem kötekedő válaszokra vagyok kíváncsi!


Előre is köszönöm!



2022. febr. 7. 19:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
Munkaidő után hívd meg őket egy menüre.
2022. febr. 7. 19:47
 2/19 anonim válasza:
Mekkis nem jó?
2022. febr. 7. 19:47
 3/19 A kérdező kommentje:
De végül is Mekis is jó.
2022. febr. 7. 19:53
 4/19 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a közösségi médiában van "Gyorséttermi szingli csajok" csoport. Ha nincs, hozz létre egyet! ;)
2022. febr. 7. 19:55
 5/19 anonim válasza:
Úgy, hogy bemész egy gyorsétterembe és bepróbálkozol a lányoknál. Mi van ha elhajtanak? Sok gyorsétterem van, Budapesten. Minden étteremben próbálkozol és előbb utóbb eljutsz odáig, hogy egyre jobb kérdésekkel találod meg a kasszás lányokat, egyre jobb szitukat kreálsz és össze fog jönni a dolog. Viszont, ha így állsz hozzá, hogy úgyis elhajtanak, akkor felesleges az egész, mert már előre eldöntöd a végkimenetelt magadban.
2022. febr. 7. 20:12
 6/19 anonim válasza:
Vaaaagy...becsajozol és felöltözteted amibe akarod.
2022. febr. 7. 20:22
 7/19 anonim válasza:

Vallalj allast ilyen helyen, kollegaddal konnyebben ossze josz mint egy alig ismert emberrel. Vagy ilyen esti orakban amikor mar nincsen csak keves ember, szolitsd le oket.


Amugy ez milyen fetis? Vagy csak siman trollkodsz?

2022. febr. 7. 20:26
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom. Sosem szoktam.
2022. febr. 7. 20:28
 9/19 anonim válasza:
ráírsz Para Kimre
2022. febr. 7. 21:11
 10/19 anonim válasza:
Szerintem a többségük diákmunkán van, ergo egyetemisták. Próbálkozz egyetemek környékén
2022. febr. 7. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!