Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehetne ismerkedni alt...

Hol lehetne ismerkedni alt vagy deathcore-os lányokkal?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 20:07
 1/8 anonim válasza:
Mi számít alt-nak?
2022. febr. 5. 20:08
 2/8 anonim válasza:
szerintem alter.
2022. febr. 5. 20:52
 3/8 anonim válasza:
Itt
2022. febr. 6. 02:55
 4/8 anonim válasza:
Itt már láttam ilyen műfajt kedvelőket!
2022. febr. 6. 02:56
 5/8 anonim válasza:

Élőbe, Pesten például van nem egy olyan hely, klub szerűség, ami erre specializálódott kicsit, vagyis hasonló atmoszféra van teremtve a benne szóló zenével, van ahol rendesen élőzene is szokott lenni. Komplett "gyűjtőhelyek" is vannak, amelyekbe rengeteg hasonló típusú, vagy bármilyen módon "különcebb", egyedibb emberekkel találkozol. A másik opció; Szimpla kert, vagy különféle hasonló pubok, romkocsmák. (Deathcore-ról eszembe jutott még egy hely, de az egy ruhabolt: Rock pince)

Ezekre a helyekre ha van kikkel elmenned, simán megér egy próbát nyitni mások felé, meg amúgyis. Egyúttal remek programok. De ha jó időbe kiültök inni, dumálni, cigizni egy nagyobb parkba, ott is simán akadhat az általad felsoroltakból.


Vagy ha ezek nem opciók, akkor interneten keresztül, akár fb csoportokba, amik hasonló stílusjegyekre és érdeklődésre épülnek. Tindert nem biztos hogy ajánlanám, meg amúgy már sokan sajnos csak divatból vették fel ezt a stílust, emiatt pedig kevésbé lehet úgymond komolyan venni. Aki még valóban, eleve alteres alkat, azt meg kicsit másképp tudod felismerni, de ez szerintem úgyis érezhető, mert lerí. Az se mindegy hogy egy divatalterrel próbálsz szót érteni mondjuk zenében, vagy pedig olyasvalakivel aki tényleg jártasabb benne és önmagát fejezi ki a közösségi médiás hype helyett. Voltaképpen bárhol összefuthatsz ezekkel az emberekkel, csak jókor kell lenni jó helyen.

2022. febr. 6. 10:13
 6/8 anonim válasza:
5: Szia, Hol vannak Pesten ezek a helyek, klubok, ahol különcebb emberekkel lehet találkozni? Fb csoportok is érdekelnek. Megírnád? Szeretnék hozzám hasonló barátokat találni, akik elfogadnak a stílusommal együtt. Nem iszom, így kocsmázás nem opció és zárkózott vagyok sajnos, de szívesen megismernék hasonló stílusú férfiakat, nőket, már akikkel közös hangot találok.
2022. febr. 6. 18:41
 7/8 anonim válasza:

#6 Szia! Konkrét lokális meghatározást sajnos nem tudok adni mindhez, de keress rá esetleg ezekre a helyekre; 101klub, Flashback Budapest, Toldi, Ellátóház, vagy Wavy Bp.

Vagy egy másik opció; British mood oldala Fb-n, ráadásul az a jó, hogy ha rámész ezekre, egy csomó hasonló kaliberű helynek az oldalát dobálja be az fb.


A wavyba például inkább alternatív hip-hop, Lo-fi, vagy garage szól, némelyik ott fellépő előadónak pedig vannak igazán underground jellegű produkciói is. A Toldi is tudomásom szerint inkább hip-hop terén fogadja az embereket, de arról a helyről még nem tudok sokmindent sajnos.


Hogyha zenébe inkább a punk, rock vagy indie világhoz állsz közelebb, akkor ajánlom a 101-et vagy az Ellátót.


Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de van több is. Próbálj keresgélni Fb-n. Viszont a baj, hogy a legtöbb hely ugye védettségis (nyilván akinek nem inge) de szerintem az internet bugyraiban, vagy akár személyesen érdeklődve egy hasonló irányú helyen, utána lehet járni annak, ha igény van rá. Ha ez nem érint téged, akkor nyilván tárgytalan a dolog.


Amúgy deathcore vagy metál esetében talán az a38-on vagy az akvába tartott rendezvények közül lehet válogatni, mert szoktak lenni ilyesmi koncertek is.



Hogyha meg valóban kisebb helyekre gondoltál, akkor az ilyen "ivósabb" helyeken kívül nem igazán vannak kifejezetten alter helyek, max olyanok amik művészetre specializálódnak inkább. Meg ez az alter világ is sokrétű. Vannak kifejezetten graffitisek számára szóló programok is amik "fű alatt vannak tudósítva a neten". De vannak külön deszkásoknak szánt lehetőségek is. Szóval kérdés, hogy téged pontosan mik érdekelnének a felsoroltak közül.


(Egyébként a zárkózottság talán egyből megszűnik, hogyha a megfelelő helyen van, szóval az ilyen tömegrendezvényes lehetőségtől se nagyon kell tartani. Persze nem mindenki egyforma, de saját tapasztalatból kiindulva létező jelenség leküzdeni ezzel a gátlásokat)

2022. febr. 8. 10:04
 8/8 anonim válasza:
Bocsánat a hosszú rizsáért. A lényeg igazából az, hogy szinte akárhol találkozhatsz ezekkel az emberekkel, de nyilván az érdeklődési körből kiindulva írtam le komplett helyeket, mert a legtöbb hasonló személyt ezek a helyek vonzzák be leginkább. Ettől függetlenül autós találkozókon is futottam már össze olyanokkal, akik a fentebb írtak valamelyikébe tartoztak.
2022. febr. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!