Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék leginkább telt,...

Hol tudnék leginkább telt, duci lányokkal, hölgyekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés jelleggel teszem fel a kérdést, mivel úgy gondolom, ez az oldal nem arra való. Egyébként teljesen komolyan kérdezem, hiszen mindig is a nagyon telt, duci lányok tetszettek, de sajnos sehol nem tudok ilyen alkatú lányokkal ismerkedni, a Tinderrel és társaival nincsenek jó tapasztalatok. Elsősorban huszonéves korosztályból szeretnék ismerkedni, hiszen magam is 25 éves vagyok. :)
2022. jan. 17. 22:35
 1/8 anonim válasza:

És milyen alkat jön be neked konkrétan?

Magasság /súly kb?

2022. jan. 17. 22:50
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs kimondottan olyan alkat, amire azt mondanám, hogy ez és ez jön be, igazából a lényeg, hogy valami külsőre fogjon meg.

Szeretem a nagyon telt lányokat, a mellesebb alkatok tetszenek, vastag, husis combok, fenék, és a has sem baj, sőt... :)

2022. jan. 17. 23:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Magasságban a 170 centi körüli hölgyek tetszenek, hozzá 80,90, 100 pluszos testalkat :)
2022. jan. 17. 23:05
 4/8 anonim válasza:
És mért nem találsz ilyeneket, elég sok van belőlük.
2022. jan. 17. 23:07
 5/8 anonim válasza:
Na igen...:D Én kimegyek az utcára, azt látom, hogy minden harmadik nő ilyen sajnos. Nekem nem jön be, de te simán tudnál köztük még válogatni is.
2022. jan. 18. 00:58
 6/8 anonim válasza:
Az ilyen lányokkal a legnehezebb ismerkedni!
2022. jan. 30. 16:25
 7/8 anonim válasza:
Van egy Wooplus nevű társkereső alkalmazás, ami direkt teltebb embereknek szól. Nem tudom mennyi magyar használja, de hátha sikerül találni valakit.:)
2022. febr. 3. 22:24
 8/8 anonim válasza:
Itt vagyok.
2022. febr. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!