Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ír rám állandóan,mit...

Miért ír rám állandóan,mit akarhat,őszintén?

Figyelt kérdés
Van egy srác(21),akivel tinderen ismerkedtem meg,még a nyáron.Én tisztáztam vele hogy nagyon nehezen megy az élő ismerkedés mert iszonyatosan szorongok,pánikbeteg vagyok,és ő azt mondta,hogy vár,amíg nekem szükséges.Ennek már több hónapja,körülbelül 2 hónapig nem is beszéltünk nem írtam neki vissza,mondtam így nincs értelme az egésznek.Helyes,jól elvagyunk,de nem értem 2 hónap után minek írt rám megint,mondtam neki hagyjuk az egészet,de nem nyomul meg nem írja hogy találkozni akarna.Nekem az az érzésem,hogy csak unatkozik a gyerek.21/L
2022. febr. 1. 19:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Javítom.Nem egy hónappal egy JÓ PÁR hónappal lett vége a 3 éves kapcsolatomnak.
2022. febr. 2. 02:16
 12/20 anonim válasza:
Könnyű nőnek lenni, lehetsz akármilyen hülye, egy gyökér mindig lesz akinek kellesz
2022. febr. 2. 06:06
 13/20 Gymnospermatophyta válasza:

" Én tisztáztam vele hogy nagyon nehezen megy az élő ismerkedés mert iszonyatosan szorongok,pánikbeteg vagyok,és ő azt mondta,hogy vár,amíg nekem szükséges. "


" Nem vagyok introvertált,kifejezetten extrovertáltnak tartom magam mert nem bírom ki emberi kapcsolatok nélkül,de gyűlölöm az internetes beszélgetéseket.Hamar kijövök mindenkivel személyesen. "



Te biztosan jobban érted, hogy mire gondolsz, de sokaknak ez paradoxon lehet. :) Először nehezen megy az élő ismerkedés, utána meg könnyen (hamar kijössz mindenkivel személyesen). Érted. Viszont a félelmed, hogy mi történik ha találkoztok... szerintem alaptalan. Mármint, mit veszíthetsz, most komolyan? :) Hacsak nem sorozatgyilkos, miért ne találkoznál vele. Oké, szorongás, de ez sem biztos ezek szerint. Az, hogy nem tetszel neki meg nem tudtok miről veszélni egyrészt butaság, másrészt rajta is múlik. Ha nem tudtok beszélgetni legalább kiderült. Ha nem tetszel neki, legalább kiderült. Addig se gondolkodsz azon, hogy mi lett volna ha beszéltek és folytatod. Legalább békén hagy vagy jobban megérti, hogy nem jöttök ki jól. :) Szvsz vagy az lenne, mint most, tehát a semmi vagy pedig jól sülne el. Mi veszteni valód van?:)

2022. febr. 2. 06:27
 14/20 anonim válasza:

#7-es vagyok!


Rettentő nagy katyvasz amit írsz. Mármint szinte minden második mondatban saját magadat cáfolod meg.


Szerintem keress fel egy szakembert, aki segít rendet tenni a fejedben és elűzi az önértékelési gondjaidat is!


Mert nem jó, ha ilyen dolgokon leragad valaki. :)


Szóval, sok sikert, hajrá!

2022. febr. 2. 08:39
 15/20 A kérdező kommentje:
Járok szakemberhez,szedek gyógyszert is és rengeteget javultak a dolgaim.Lehet közrejátsszik az is, hogy közel majdnem egy évig internetes zaklatás áldozata voltam,amit kiderült a legjobb barátaim csináltak.Érzelmi zsarolás stb.Nem részletezem a lényeg,hogy teljes mértékben manipuláltak.Akkor voltam 15 éves.Azóta minden olyan dolog,ami nem személyes megkeseríti az életem mert egy virtuális világot tár elém ami lehet nem is igaz.Azóta tartok ettől,azóta szorongok ettől,és ahogy lehet kerülöm a közösségi oldalakat.Próbálkoztam én,körülbelül 4-5x fordult elő hogy valakivel interneten ismerkedtem meg és találkoztunk.Abból egy sült el jól a volt barátommal,a másik 4 pedig borzalmas volt.Nnincs mit vesztenem,ez így van,csak félek kicsit attól hogy élőben milyen az ember,nem-e akar átvágni,kihasználni stb.Katyvasz igen,de meg van rá az okom,és igyekszek.
2022. febr. 2. 09:30
 16/20 anonim válasza:

#7-es vagyok. Nagyon szuper, hogy már ezt elérted! Remélem a továbbiakban is kitartasz és javulni fognak a dolgaid!

Erős vagy és ez fontos. Egyébként tessék, most, hogy kicsit bővebben kifejtetted, hogy mi is a helyzet, már érthetőbb, hogy miről is volt itt szó.


Minden esetre Én csak azt tudom neked mondani, hogy noha vannak rossz tapasztalataid, de ha azok miatt mindig bezárkózol akkor elszalaszthatod a jó dolgokat is az életben.


Szóval, a fent vázolt konkrét esethez is azt tudom már csak tanácsolni, hogy valahogyan hagyd Te is a srácot. Ha pedig mégis nagyon szimpi, akkor előbb beszélgessetek hanghívással aztán videóhívással is. Mármint, ha erre Ő is vevő. Mert így kiderülhet, hogy egyáltalán jogos-e a félelmed és az is, hogy lenne-e értelme vele találkozni. :)


Minden máshoz pedig tényleg kitartást még és ügyesen! :D

2022. febr. 2. 10:13
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es!Köszönöm a biztatást,megpróbálom amit írtál.Tényleg nagyon köszönöm,jólesett. :)
2022. febr. 2. 11:09
 18/20 anonim válasza:

#7-es vagyok.


Nagyon szívesen. Viszont, megkérhetlek, hogy megírd majd nekem azt, hogy hogyan sikerültek a "próbák"? Mert már tökre érdekel ez az egész. :D

Köszönöm, ha megteszel ennyit majd. :)

2022. febr. 2. 14:24
 19/20 anonim válasza:
De mi a töknek regisztráltál társkeresőre ha nem is akarsz ismerkedni?
2022. febr. 2. 19:18
 20/20 Gymnospermatophyta válasza:

Igen, így érthetőbb volt. :) Szerintem ezért is érdemes - ha van/lesz ilyen célod valaha - többet beszélni a másikkal és megismerni amennyire lehet a találkozó előtt. Tudom, ez nem mindig lehetséges és van amikor direkt adja a szépet, de kipróbálnám hozni a maximumot a helyzetből, amennyire az lehetséges. A videóhívás vagy úgy egyáltalán a hívás sem rossz ötlet. Ha netalántán mégis tennél netes ismerkedéssel próbát valamikor.


Kitartást!:)

2022. febr. 2. 21:51
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!