Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ír rám állandóan,mit...

Miért ír rám állandóan,mit akarhat,őszintén?

Figyelt kérdés
Van egy srác(21),akivel tinderen ismerkedtem meg,még a nyáron.Én tisztáztam vele hogy nagyon nehezen megy az élő ismerkedés mert iszonyatosan szorongok,pánikbeteg vagyok,és ő azt mondta,hogy vár,amíg nekem szükséges.Ennek már több hónapja,körülbelül 2 hónapig nem is beszéltünk nem írtam neki vissza,mondtam így nincs értelme az egésznek.Helyes,jól elvagyunk,de nem értem 2 hónap után minek írt rám megint,mondtam neki hagyjuk az egészet,de nem nyomul meg nem írja hogy találkozni akarna.Nekem az az érzésem,hogy csak unatkozik a gyerek.21/L
2022. febr. 1. 19:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szerintem kíméld meg magadtól. A többin meg ne agyalj.
2022. febr. 1. 19:26
 2/20 anonim válasza:
Vagy hiányoztál neki.
2022. febr. 1. 19:27
 3/20 anonim válasza:
Megismerni valakit kizárólag személyesen lehet, sem Tinderen, sem Facebookon stb. nem. Az emberek többsége valóságos (nem virtuális) kapcsolatot akar. Ha erre nem állsz készen, akkor inkább töröld a profilodat a Tinderen. (A srác, remélte, hogy készen állsz már a találkozásra.)
2022. febr. 1. 20:18
 4/20 anonim válasza:
Most komolyan az a baj, hogy tiszteletben tartja a gyengeséged és nem nyomul?! B+ hogy egyeseknek semmi nem lehet elég jó...
2022. febr. 1. 20:32
 5/20 anonim válasza:
#4 van akinek a xar sem elég büdös. :D
2022. febr. 1. 20:38
 6/20 anonim válasza:
Ez a csaj erősen introvertált lehet flegmatikus melankolikus vérmérséklettel.
2022. febr. 1. 20:45
 7/20 anonim válasza:

Szóval, Te nem akartál találkozni, de ismerkedni akartál vele, Ő pedig szívesen várt. Erre az a bajod, hogy Te nem írtál neki vissza?? Kedves kérdező. Vagy fogalmazzál rendesen vagy nem tudom, mert így úgy tűnik veled nem okés valami.


Ja, egyébként Én pl. tényleg abszolút unatkozom. Introvertált is vagyok, azzal is amúgy egyetértek veled, vagy legalábbis hasonlítunk, hogy először jobb írásban. Szóval amúgy le is írhatnád nekem értelmesebben ezt a sztorit mert amúgy érdekel, hogy hogyan kellene ismerkedni úgy, ha valaki nem akar ismerkedni. :D

2022. febr. 1. 20:49
 8/20 anonim válasza:

#7-es vagyok.

Amúgy komolyan. Írjál majd már légyszi. Tényleg érdekel, hogy mi a gond. :D

22 vagyok btw.

2022. febr. 1. 20:51
 9/20 anonim válasza:
Hát 7es ez engem is érdekelne. Mi történik ilyenkor valaki fejében, hogy ezt csinálja? Egyébként kérdező, ha nem szeretnél vele beszélni akkor elmondhatnád neki, ő is csak ember és megérdemelné, hogy ne húzzad az agyát. Jobb, ha olyat talál aki az ő társasága.
2022. febr. 1. 23:08
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja,elég zavaros vagyok.Előtte egy hónappal lett vége a 3 éves kapcsolatomnak.Egyébként már nagyon rég facebookon beszélünk,és én írtam neki hogy nem fog menni,mert a szorongásom olyan erős,pláne ennyi idő internetes beszélgetés után,hogy nem tudok vele találkozni,de ennek ellenére is ír,nem hagy.Nehéz megállni hogy ne írjak neki vissza,mert szimpatikus és egyben jólesik hogy ír,de más részt meg semmi értelmét nem látom.Nem vagyok a legkiegyensúlyozottabb ember,tény.Nem fogalmaztam rosszul,fejben elég zavaros minden.Nincs már nagyon rég tinderem,éppen ezért,személyesen tudok ismerkedni,de ha már valakivel interneten kezdtünk,nálam az halott ügy.Nem vagyok introvertált,kifejezetten extrovertáltnak tartom magam mert nem bírom ki emberi kapcsolatok nélkül,de gyűlölöm az internetes beszélgetéseket.Hamar kijövök mindenkivel személyesen.Picit tényleg flegmatikus,bár inkább szarkasztikus vagyok,de a szívem a helyén van :D Igyekszek megtalálni az egyensúlyt,és szeretnék vele nagyon találkozni,de nemmegy egyrészt azért sem,mert félek hogy nem fogok neki szimpatikus lenni,nem tetszek neki,nem fogunk tudni miről beszélni,vagy nem fogok tudni megszólalni az iszonyatos szorongásom miatt.
2022. febr. 2. 02:16
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!