Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tarskereso szellemileg korlato...

Tarskereso szellemileg korlatoltaknak?

Figyelt kérdés
Enyhen asperger szindromam van es hozzam hasonlo emberekkel szeretnek ismerkedni, vagy esetleg tarsat talalni. Lehetetlen kuldetesnek tunik mert ezen betegseggel kuzdok nagy resze nem is igenyli a tarsas eletet. Viszont nekem vaĺamilyen szinten hianyzik. Tudtok ilyen tarskeresot vagy legalabb ilyen tipusu forumot? Vagy van koztetek olyan mint en? Hianyzik a testiseg/lelkiseg, gyengedseg, erintesek. De korulottem mindenki egeszseges szellemileg, ezert eselyem sincs, mert mar az elso randin kiszurja a lany hogy velem valami nem oke. Epp ezert szeretnek hozzam hasonloakkal talalkozni. En 33 f. Privatot is irhat aki veletlenul ilyen, de egeszsegesek ne irjanak legyszives privatot.
2022. jan. 30. 00:56
 1/4 anonim válasza:
Ez az oldal teljesen jó erre.
2022. jan. 30. 09:43
 2/4 A kérdező kommentje:
2. apád is talált párt mivel megszülettél
2022. jan. 30. 18:03
 3/4 anonim válasza:

Tesó, aspergeres vagyok én is, de ez nem korlátoltság... Tudom mit érzel, tudom mikre gondolsz korlát alatt, de ha kitartóan edzel (agyilag), annak meg van a gyümölcse. Sok dolog nekünk nem természetes, de ha betanulod, begyakorlod, akkor olyan leszel mint a többiek, sőt, egy idő után reflexből csinálod.


Nem mondom, nekem is kellett ehhez 3 év, de meglett, volt barátnőm is, és lehetett volna több is, ha minden klappol.


Szóval kitartást

2022. jan. 31. 00:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi hogy toroltetek ezt a gyomorforgato hozzaszolast. Orulok hogy masnak is szemet szurt, pedig nem is jelentettem.
2022. febr. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!