Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nektek bejön egy olyan...

Lányok nektek bejön egy olyan magányos fiú aki még egyszer sem oltatott, és nem is tervezi a jövőben? 18 F

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 20:22
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Elkaptam, és eszembe sem jutott orvoshoz menni, csak az kellett volna. Szerencsére az ismerőseim, a rokonaim, a nagyszüleim is így gondolkoznak, hál'Isten.
2022. jan. 25. 15:45
 32/43 A kérdező kommentje:
Ó, nem kétlem én hogy kikotyvasztottak valami vírust, de nyilván nem vihették túlzásba, csak a média fújta fel, de még a média sem volt képes felülírni a valóságot, pedig az nem kicsit hatékony. Csak lövessed magad, engem már nem érdekel, győzködjön a fene..engem nem kábítasz el arra oltást vehetsz.
2022. jan. 25. 15:49
 33/43 anonim válasza:
Értem már miért vagy maganyos :D
2022. jan. 25. 16:09
 34/43 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. jan. 25. 16:26
 35/43 A kérdező kommentje:
Nem izgat, akkor keress magadnak kezesbárány fiúkat..akik ugranak teljesíteni a nekik kiadott parancsokat, legalább összeilletek majd.
2022. jan. 25. 18:02
 36/43 A kérdező kommentje:

Egy olyan szolgalelkű biztosan megfelel majd, de ne szexeljetek házasság előtt, vegyetek fel hitelt is, legyen azért mit kifizetni 5-szörösen, járjatok gyakran gyógyszertárba is, kell nekik a bevétel, és nézzetek sok reklámot a tv-ben, figyeljétek nagyon a divatot, a trendeket, a sztárokat utánozgassátok, miközben génmódosított fossal unott fejjel a tesco kasszájánál számoljátok mennyit fogtok fizetni.

Ha kell még parancs csak szólj. Adok szívesen :))

2022. jan. 25. 18:11
 37/43 anonim válasza:
Te egyaáltalán nem figyeltél arra amit írtunk vagy csak ennyire értetlen vagy? Az oltás még egyszer mondom, arra jó hogy ne dögölj meg, szerinted az oltásban méreg van vagy mi hogy nem akarod beoltani magad? Nem értem egyszerűen az emberek miért nem képesek felfogni azt hogyha nem oltod be magad az rosszabb mint hogyha igen, de nyílván mivel ilyen "érett" vagy 18-évesen csak feltudod fogni, de lehet tévedek:)
2022. jan. 25. 19:24
 38/43 A kérdező kommentje:

Te nem figyeltél kispajtás, és egyes számban beszélj, ne húzd a birkaságodat másokra, a magad nevében beszélj, tudom ez neked nem könnyű, nyájban szeretsz lenni ösztönösen.

Hogy mennyit használ az oltás vagy nem használ, abban a tapasztalat nem támasztja alá ezt a hipnózisszerű papagájismételgetést amit művelsz itt bambán.

De ez már régen nem is erről szól, hanem arról hogy köteleznel, elveszik a szabadságod nem tudsz egy kicsit gondolkozni. Próbáld megtagadni mikor kötelező lesz, megteheted? Dönthetnél szabadon? Erre válaszolj már!

Nem mintha nem lenne máris kötelező egy csomó dolog feltételeként megadva.

2022. jan. 25. 19:36
 39/43 A kérdező kommentje:
De lezártam részemről.
2022. jan. 25. 19:39
 40/43 A kérdező kommentje:

A svájciak mindig a világ élén álltak orvoslásban. Csak minden tizedik ápoló hagyja magát beoltani, a svájci ápolók 90 %-a felmond inkább, minthogy beoltassa magát. Ez vajon miről árulkodik? Tudván hogy nekik van a híres koronával kapcsolatos helyzetekkel a legtöbb valós tapasztalatuk..


Itt a cikk


[link]

2022. jan. 25. 19:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!