Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nektek bejön egy olyan...

Lányok nektek bejön egy olyan magányos fiú aki még egyszer sem oltatott, és nem is tervezi a jövőben? 18 F

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 20:22
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:

9-es:

Nyilván kiderülne előbb-utóbb. Sok helyen kérik még mindig, szóval hosszútávon sem működne ez így. A hazugság meg pláne zavarna.

2022. jan. 24. 13:04
 12/43 anonim válasza:
Egyébként miért nem akarsz oltakozni?
2022. jan. 24. 13:04
 13/43 A kérdező kommentje:
Mert már átestem a koronán, pont most lett vége, így én már a legfissebb variánssal szemben is védett vagyok jelenleg minimum 6 hónapig. Így már rendben lenne?
2022. jan. 24. 16:53
 14/43 anonim válasza:
Nem.
2022. jan. 24. 17:06
 15/43 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. jan. 24. 17:22
 16/43 anonim válasza:
Az a baj hogy senki sem tudja (még az orvosok sem) meddig vagy védett, mivel simán elkaphatod az idő korláton belül is. A nővérem nemrég kapta meg a harmadik oltást és most kórházban fekszik a korona miatt, szóval mondhatni semmitől sem véd meg az oltás max attól hogy nem halsz bele(és ez azért elég nagy dolog)meg nyílván sokkal több helyre beengednek oltással. Nem azt mondom hogy oltasd be magad, de sokkal több haszonnal jár, köztük az hogy nem halsz meg:)
2022. jan. 24. 18:08
 17/43 anonim válasza:
Szerintem ez kifogás amit ráhúzol arra, miért nem akarsz oltakozni.
2022. jan. 24. 18:23
 18/43 A kérdező kommentje:

Igazából egy német levelezőtársam is mondta hogy próbáljunk összefogni a koviddiktatúra ellen, mert közösen győzhetünk. Ő küldte ezt a videót is, a németek megosztottak minket, és hálájukat fejezik ki aahogy az osztrákok is a kommentszekcióban, mert szerintük ennek az összefogásnak túl kell mennie a határokon.


[link]

2022. jan. 24. 20:13
 19/43 anonim válasza:

"koviddiktatúra"

Habár eddig még foghattad volna a "nincs kedvem elmenni oltásra" jellegű lustaságra a dolgot, de ezzel a kijelentéssel abszolút megmutatkozott az intelligenciaszinted. Nem, határozottan nem jönnék össze olyan csávóval, aki ilyent vall, de feltételezem, hogy te is ezt gondolod rólam.

Szóval keress oltatlanok körében barátnőt, mert valószínűleg több közös témátok lesz. A mai világban amúgy is kb. elkerülhetetlen, hogy ezt feljöjjön 1-2. randin. Mi max veszekednénk, de lehet valaki mással tudnál "összefogni" és együtt lázongani.

2022. jan. 24. 20:27
 20/43 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ti veszekednétek, mi nem.

Én azt vallom, nem veszekedek egy birkával mert ahhoz le kell süllyednem egy olyan szintre, ahol te győzöl a rutinoddal. Akinek nem inge, nem sértődik meg.

Nem én szaladok hogy belémszúrjanak valamit, csak azért, mert különben nem engednek be ide oda, mert megtiltják.

Mi csak a szabadságunkért állunk ki, aztán meg amikor visszanyerjük a szabadságunkat(nektek is) majd megint nektek lesz a legnagyobb képetek. Off lezárva. Egyben a kérdés is lezárva. :(

2022. jan. 24. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!