Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nektek bejön egy olyan...

Lányok nektek bejön egy olyan magányos fiú aki még egyszer sem oltatott, és nem is tervezi a jövőben? 18 F

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 20:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:

Imádom, hogy aki oltott az máris “birka” :) sőt, volt hogy emberek hangosan “beee”-gettek, hogy “kigúnyoljanak”, véletlenül sem ők néztek ki hülyén.


Szabadságharcoshoz hasonlítod magad csak mert nem oltatsz? Kicsit merész. Beszélgettél orvosokkal a témában amúgy?

2022. jan. 24. 22:38
 22/43 anonim válasza:
Azért nem mehettem el egy lánnyal koncertre mert nem vagyok beoltva :(
2022. jan. 24. 23:05
 23/43 anonim válasza:
Azért van abban némi "miafaszvan?" faktor amikor egy világjárvány kellős közepén egy antivaxxer birkának nevez valakit aki beoltatta magát. Komolyan, megérett a világ a pusztulásra.
2022. jan. 24. 23:12
 24/43 anonim válasza:

Húha, régebb láttam egy vegán posztolót, aki a holokauszthoz hasonlította azt, amit most az állatokkal teszünk (eszünk). Most pedig az antivaxxer szabadságharcosnak hívja magát...

Érdekesek ezek a mai világi hasonlatok, ámbár nagyban túlzónak érzem őket.

2022. jan. 25. 09:24
 25/43 A kérdező kommentje:

Lehet hogy neked tulzó, a juhoknak is meredek, hogy mást is tehetnének, mint amit a juhász rájuk erőltet. Igaz hogy a juhásznak van kutyája is, mert kutya nélkül nem sokra menne, de egy kutyára sokszor jut 500 meg még néha sokkal több birka is, utánanézhetsz. Igaz hogy a birka meg az ember szerepe más más az életben, habár lehet vegánnak is lenni. De képzelt el ha a juhok fele rájönne hogy mire megy ki? Biztos dühösek lennének, netalán még együttérzőek is azokkal a juhokkal akik nem tudják mi vár rájuk, így nem is próbálnak meg ellenkezni.

Vagy mi lenne ha a juhok rájönnének(tegyük fel lenne annyi eszük) hogy az ember és köztük csak kinézetbeli különbség van. Egyforma joguk van az életben, és az élethez, és a szabadságukat senki sem vehetné el, és csak azért veszik el, mert hagyva van.

2022. jan. 25. 15:16
 26/43 anonim válasza:
Még egyszer megkérdem: beszéltél a teóriádról orvossal?
2022. jan. 25. 15:19
 27/43 A kérdező kommentje:

Ha megnézzük a hatalom létszámát, beleértve a kutyáik létszámát is, és összehasonlítjuk a tömegek létszámával, nem csak 500-szoros a különbség, hanem sokkal meredekebb.

Ezt persze a hatalom is tudja, ezért alkalmazza a jól bevált az oszd meg és uralkodj módszert. Össze is jött neki, startból kizársz egy oltott oltatlan kapcsolatot, és előrebocsátod hogy csak veszekedés lenne. Dereng már valami, vagy legelsz még kicsit a kiszabott helyeden?

2022. jan. 25. 15:23
 28/43 A kérdező kommentje:
Az orvosok akik nem félnek, mind lebeszél az oltásról. Orvosból is van a juh féle is, amelyik csoda hogy kilát a fejéből, van a gyáva fajta, meg van ha hatalomhoz hűséges pincsi fajta. A többi orvos nem győzi figyelmeztetni az embereket hogy ne oltassanak.
2022. jan. 25. 15:27
 29/43 A kérdező kommentje:

Azt sem veszed észre hogy ez sosem volt egészségügyi kérdés, csakis politikai, gazdasági, társadalmi.

Nekem aztán bégethetsz itt, én továbbra is nyitott szemmel maradok, és nem tudsz lekábítani a szintedre.

2022. jan. 25. 15:30
 30/43 anonim válasza:
Okes :) de kérlek ha elkapod a covidot ne akarj orvosi ellátást kérni :)
2022. jan. 25. 15:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!