Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A szakításom óta miért van...

A szakításom óta miért van az, hogy egyre több párkapcsolatban lévő nőbe botlok bele?

Figyelt kérdés

10 hónap után elhagyott a barátnőm (pontosabban friendzoneolt), így emiatt kereső expedícióra indultam (nyílván nem a szakítás után rögtön) és az esetek túl nyomó többségében olyan lányokkal sikerül beszélgetnem, akinek már van barátja! Az önbizalmam emiatt rohamosan csökken, sőt még az életkedvem is! Nyílván vannak olyan lányok, akik nem az eseteim és van barátjuk, de azok nem érdekelnek! De a szimpi lányok között is előfordul sőt rettenetesen gyakori!

Már odaáig ment az egész, hogy nem szólítok le szimpi lányokat, mert úgy is azt mondják: ,,Van barátom!"

Szóval ilyen nehézségek mellett hogyan alakítsak új kapcsolatot?


21/F



2022. jan. 9. 17:32
1 2
 1/14 anonim válasza:

1. Friendzoneolni csak az tud, akivel még nem jöttél össze... Legalábbis ezt így nem nagyon szokták használni.

2. Üdv a való világban:)

3. Ha megtaláltad a titkos módszert, amivel csettintésre lehet barátnőt szerezni, akkor keress meg bizalommal, (mert kíváncsi vagyok rá;)

19/f

2022. jan. 9. 17:39
 2/14 A kérdező kommentje:
Szakítás után is akarta tartani a kapcsolatot barátként!
2022. jan. 9. 17:42
 3/14 anonim válasza:
Miért nem fogadtad el?
2022. jan. 9. 17:59
 4/14 A kérdező kommentje:
Elfogadtam, hogy van barátjuk, csak már bocsi a csúnya szóért, de k*rvára kivan a f*szom, hogy amikor leállok beszélgetni egy lánnyal olyan témáról, ami mindkettőnket érdekli, indirekt módon kiderül, hogy van valakije!
2022. jan. 9. 18:03
 5/14 anonim válasza:
Kikerül, mert gondolom nem akar más fiúkkal beszélgetni semmiről, ha van barátja. Gondolom te sem örülnél, ha a te barátnőd kezdene más csávókkal dumálgatni.
2022. jan. 9. 18:26
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaj bocs tényleg félreértelmeztem a kérdésedet, csak már feldúlt vagyok, hogy nem tudok normálisan gondolkodni!


A szakítás utáni barátságot miért nem fogadtam el, gondolom erre vonatkozott a kérdés!


Annak nincs értelme!


Az kb annyiból állna, hogy ott van mellettem egy nő, aki már nem lehet az enyém!


Szóval bocsi mégegyszer félreértelmeztem a kérdést!

2022. jan. 9. 18:29
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Persze, hogy nem! De ez már a kb 20. alkalom és már rohadtúl kezdem unni!
2022. jan. 9. 18:32
 8/14 anonim válasza:
Hát ez ilyen.. Szingliket keress. Nem is értem, miért akarsz olyannal beszélgetni, akinek van valakije. Ha benyögi, hogy van barátja, akkor tovább kell állni.
2022. jan. 9. 18:35
 9/14 A kérdező kommentje:
#5 Azt azért hozzá teszem, hogy velem akart beszélgetni és beszélgettünk is! Csak, a haverjának mesélte, hogy van valakije! Én meg süllyedtem, mint a Titanic!
2022. jan. 9. 18:39
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 Szingliket keress, ezt most úgy mondod, mint ha a világ legegyszerűbb dolga lenne...
2022. jan. 9. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!