Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy idősebb férfivel ismerkede...

Egy idősebb férfivel ismerkedem, de fenntartásaim vannak. Mit tegyek? Tudtok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar beszélgetünk, megvan a közös szimpatia, minden szép, minden jo. De félek ha arra kerül a sor hogy találkozzunk akkor mi lesz. Interneten ismertem meg. Igazából leginkább attól tartok, hogy kislánynak fog gondolni. (én 19 ő 35). Nem volt meg kapcsolatom, es ha o lenne az elso az életemben nem tudom mit szolna. Nagyon félek hogy keves lennek neki es nem tudnam megadni amire vagyik. Arra is gondoltam hogy mit akar egy ilyen fiatal lanytol.. Persze ez fordítva is kerdes lehet:) na de komolyan... Azt se tudom hogy mit csináljak ha egyszer talalkozni kell vele. Mindig randik elott parázok be. Valami tanács?
2022. jan. 3. 23:09
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Szerintem nem jo ekkora kor külömbseg. Lehet most meg nem latod ezt de 10 ev mulva mar igen pl.

Kivanom, hogy ne legyen igazam es talald meg a szamitasaidat.

Nekem is volt 10 evvel idösebb parom de nalunk nem müködött a dolog. Masok voltak a celjaink, a vilag nezetünk se volt epp ugyan az, testi vonzalom volt csak az egesz.

2022. jan. 4. 00:05
 12/26 anonim válasza:
Hagyd a francba. Gyerek vagy hozzá.
2022. jan. 4. 00:19
 13/26 anonim válasza:
Az már túl nagy korkülönbség szerintem. Majdnem kétszer annyi idős. Szinte biztos, hogy ki akar használni.
2022. jan. 4. 00:28
 14/26 anonim válasza:
De, törné magát hidd el. Én le se tudtam vakarni a férjemet. Őt hiába küldtem el, az ablakom alatt sírt. Nagyon szerelmes volt (jó színész). Addig volt ilyen ragaszkodó amíg biztos nem lett a kapcsolatunkban. Most meg éli a világát. Nőzik, haverozik, én meg otthon a gyerekünkkel kuksolok. 19 év van közöttünk, válni nem lehet mert akkor zsarol, hát mindegy is.
2022. jan. 4. 00:32
 15/26 anonim válasza:
Szerintem csak magadra hallgassál és ne az itteni emberekre. Ahogy olvastam a kommenteket, itt minden ember full negatív a 35 éves pasival és általánosít, felszínesen ír. Mindegyik válaszoló saját magából indul ki, amit hallottak és tapasztaltak, úgy hogy nem ismernek téged és 35 éves pasit se. Csak a korotokra támaszkodnak. Nevetséges. A kor csak egy szám, semmit nem jelent. Te beszélgetsz a fickóval és ha úgy érzed neten szimpatikus és jól kijöttök, akkor nyugodtan találkozzál vele és ott élőben is kiderül. Ha jól sikerül az első tali, akkor jöhet a köv és ha minden jól alakul jöjjetek össze. Ne mások megkeresedett tanácsaitól döntsél, hanem saját magadtól. A másik meg ne negatívként álljál hozzá, hogy kevés leszel neki meg ilyenek, hanem egyenrangú félként. Ha a pasinak nem tetszenél külsőre és személyiségre, amit neten mutatsz, akkor nem akarna veled talizni. Ha meg nem jól sül el akkor sincs baj. De mindenképpen próbáld meg, és olyan gondolataid legyenek, hogy biztos kiakar használni, meg nem leszel neki jó, meg gyerekes lennél és ilyen baromságok.
2022. jan. 4. 00:41
 16/26 anonim válasza:
Ne olyan gondolataid legyenek. Ne szót kihagytam ott.
2022. jan. 4. 00:43
 17/26 anonim válasza:

Hát lehet, hogy pont arra készül, hogy kiszakítson a környezetedből - ez a távolság értelme akkor, ha valaki ki akarja használni a másikat. 2.: körülötted senki nincs, akinek az ismerőse tudhatná, hogy ő kicsoda, büntetett életű-e, hazug-e, mentálisan beteg-e...

3.: gondolom, nincs önálló egzisztenciád, nem tudnál a saját lábadon megállni, vagy nem tudnád megörökölni vagy megszerezni 4-5 éven belül, azaz kiszolgáltatott lennél neki anyagilag...

IS.

2022. jan. 4. 02:12
 18/26 anonim válasza:

"Mindegyik válaszoló saját magából indul ki, amit hallottak és tapasztaltak, úgy hogy nem ismernek téged és 35 éves pasit se."

Ez így van, pont erre valók a beszélgetések, ő is erre volt kiváncsi.

2022. jan. 4. 02:13
 19/26 anonim válasza:
Azt azért senki ne feljtse el ,hogy azért egy 35 éves férfi nem véletlen hajt fiatalabb lányra . Ha a saját korosztályában képtelen párt találni annak oka van . Nem véletlen nincs együtt egy vele egykorú nővel .
2022. jan. 4. 04:05
 20/26 anonim válasza:
Vagy kiismerted, vagy nem. Neked kell tudnod, mire számíthatsz tőle, ez nem vészes korkülönbség, valóban vannak nagyobb különbséggel működő kapcsolatok is. Az hogy szélhámos, vagy nem, nem a korán múlik.
2022. jan. 4. 04:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!