Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan, hol lehetne megismerni...

Hogyan, hol lehetne megismerni kb 17-18 éves srácokat?

Figyelt kérdés

2-3 évvel idősebb srácokkal tudok leginkabb szót érteni valamiért. Még nem volt barátom, nem is szeretnék kifejezetten pasizni, csak örülnék, ha az élet úgy hozná, hogy valakivel összekerülök.


Neten szoktam névtelen oldalakon (nem tarskereső) beszélgetni, de netről nem merek, nem is szeretnék ismerkedni.


Ti hogy ismerkedtetek meg fiatalabb baránővel/idősebb baráttal?



2021. dec. 1. 21:28
 1/5 anonim válasza:

Én már ismerkedtem meg innen is párszor tini lányokkal.

Bár én már idősebb vagyok…

2021. dec. 1. 21:31
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy én is neten tök jófej srácokkal tudok beszélni, akár 21 évesekkel is tök jól elvagyok, csak neten nem akarok. Volt már hogy lehetett volna belőle bajom, ha nem vagyok észnél...
2021. dec. 1. 21:35
 3/5 anonim válasza:

Az a baj ahova ez a korosztály többsége jár, te oda nem vagy legalábbis nem mehetnél. Én is neten beszéltem, illetve egyszer volt fiatalabb barátnőm de olyankor még én is fiatalabb voltam jóval. Szóval leginkább csak a net marad és észnél kell lenni. Konditermek, koncertek, fesztiválok, vonat, busz, szabadban akár. Lehetőségek adottak csak bátorság kell.

20/F

2021. dec. 1. 22:04
 4/5 anonim válasza:

itt jöttem össze két lánnyal is, ez se másabb mint bármely egyéb platform

lehet mindenféle közeggel ismerkednei és persze bármilyen céllal

ugyan úgy találhatsz normálist is mint ahogy szociapatát

f28

2021. dec. 1. 22:26
 5/5 anonim válasza:

Nem nagyon értem mi baj lehet egy online beszélgetésből ami élőben nem, de én tinilányokkal eddig csak online találkoztam és egyikből lett is egy elég jó barátom (barát, nem kapcsolat) és egyel "jártam" 1 hónapig (igaz hazudott a koráról). Annyi, nem kell minden hülyeséget megtenni nekik amit kérnek tőled, ha ilyen vonzatban gondolod a bajt

22/F

2021. dec. 1. 22:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!