Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy idősebb férfivel ismerkede...

Egy idősebb férfivel ismerkedem, de fenntartásaim vannak. Mit tegyek? Tudtok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar beszélgetünk, megvan a közös szimpatia, minden szép, minden jo. De félek ha arra kerül a sor hogy találkozzunk akkor mi lesz. Interneten ismertem meg. Igazából leginkább attól tartok, hogy kislánynak fog gondolni. (én 19 ő 35). Nem volt meg kapcsolatom, es ha o lenne az elso az életemben nem tudom mit szolna. Nagyon félek hogy keves lennek neki es nem tudnam megadni amire vagyik. Arra is gondoltam hogy mit akar egy ilyen fiatal lanytol.. Persze ez fordítva is kerdes lehet:) na de komolyan... Azt se tudom hogy mit csináljak ha egyszer talalkozni kell vele. Mindig randik elott parázok be. Valami tanács?
2022. jan. 3. 23:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Szerintem ne ennyivel idősebb emberrel ismerkedj.(pláne úgy hogy még sose volt kapcsolatod).

Az is benne van a pakliban hogy kiakar használni.

2022. jan. 3. 23:11
 2/26 A kérdező kommentje:
Benne. De nem hiszem.
2022. jan. 3. 23:12
 3/26 anonim válasza:

"IDŐSEBB FÉRFI"


35...35 mióta idős???

2022. jan. 3. 23:16
 4/26 anonim válasza:
#3 a kérdezőtől idősebb te kötekedő észlény.
2022. jan. 3. 23:18
 5/26 anonim válasza:
Ha csak az életkorodat nézzük már nem vagy fiatal lány, ha a többit akkor úgy nézem igen. Egy találkozás nem fáj. Lehet, hogy tök rendes pasi. A korkülönbséget ne nézd.
2022. jan. 3. 23:19
 6/26 anonim válasza:
Sgűz punczit akar gobdokom tudja hogy szűz vagy?
2022. jan. 3. 23:20
 7/26 anonim válasza:

6.-ra.


Szűz? 20 évesen? >:)

2022. jan. 3. 23:23
 8/26 A kérdező kommentje:

Tolem idosebb arra ertettem. Amugy meg vannak olyan parok akik kozott sokkal nagyobb a korkulonbseg es működik.

A masik kulturalt hozzaszolast meg köszönöm. Ha ki akarna hasznalni nem torne magat ennyire es talalna kozelebb is.

2022. jan. 3. 23:24
 9/26 anonim válasza:

Aládvág, aztán viszlát!

Majd írd meg, hogy valóban így történt. Sőt, írd ki kérdésnek, miért csinálta ezt. :D

2022. jan. 3. 23:38
 10/26 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképp! :)
2022. jan. 3. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!