Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék ismerkedni rendes...

Hol tudnék ismerkedni rendes normális nővel szerintetek? 35f

Figyelt kérdés
Bulizós nem vagyok, utcai leszólítás nem igazán szimpatikus, munkahelyen mindenki foglalt.

2022. jan. 3. 00:00
1 2
 1/11 anonim válasza:

Társkereső oldal/oldalak talán.

Vagy lehet az is, hogy majd alakul Magától ez!

2022. jan. 3. 00:15
 2/11 anonim válasza:
Szerintem itt is.
2022. jan. 3. 00:55
 3/11 anonim válasza:
Edzőterem
2022. jan. 3. 01:43
 4/11 anonim válasza:
Sajnos alapvető törvény, hogy a 30-on felüli korosztályban a normálisak már foglaltak, a többiek pedig szinglik. És ez érvényes mindkét nemre.
2022. jan. 3. 03:59
 5/11 anonim válasza:

A rendezett családi háttérből jövők általában foglaltak szoktak lenni a 30-as évek elejéig/közepéig kb.


Ahol simán el tudtak menni felsőoktatásba, mert megvolt a valamilyen módon összespórolt pénz, vagy rokoni támogatás.


A rokoni kapcsolatok elég sokat tudnak esetenként számítani, de az is, ha valakinek az ismeretségi hálójából akad valamilyen támogató.


Ezen az alapvetően vallásellenes oldalon én azért ajánlanám az egyházi közösségeket, mert NAGYON KEVÉS HÍJA volt, hogy több "igazit" is megtaláltam ezekben a közösségi összejövetelekben.


Példa: fellelkesülve mentem be egy plébániára 2016. nyarán 42 éves nőként. Szóba elegyedtünk a szimpatikus alkalmazottal - 33 éves férfi volt akkor 2016.-ban. KEVÉS HÍJÁN nagy szerelem kezdett kialakulni - csak attól, hogy nagyon sokat beszélgettünk.


Értékelte az erőfeszítéseimet, CSOPORTVEZETŐI KÉPESSÉGEKET látott bennem, újrakezdhettem volna mindent megfelelő önbecsüléssel/önbizalommal azután, hogy édesanyámat ápoltam elhunytáig - 2019. nyár végéig.


Újabb példa: egy másik férfi ismerősöm - 61 éves - szintén egyházi ismeretség. Odáig jutottunk, hogy egyre inkább enyhítem a magányát, szeret velem többet beszélgetni (telefonon is,) személyesen is találkozgatni. Hivatali kapcsolat, ügyfél "megfigyelést" végez (ügyvéd.)


Ui: az egyház nem mindig "üres dísz". Van, hogy VALÓBAN TARTALMAS ÉS LÉLEKEMELŐ kapcsolatok alakulhatnak ki. Nagyon megvan az esélye!

2022. jan. 3. 05:05
 6/11 anonim válasza:

Bulizós nem vagyok, utcai leszólítás nem igazán szimpatikus, munkahelyen mindenki foglalt.


Buliban lehet csak igazán ismerkedni.

Várd meg, amíg téged szólítanak le az utcán

Az hogy foglalt, nem jelent semmit.

2022. jan. 3. 05:13
 7/11 anonim válasza:

Könyvtárat még ajánlanám. Elmehetsz tovább képzésekre is (tanfolyamokra,) ha szeretnél kérdező.


Nekem is spontán jöttek ezek az ismeretségek, AMIKOR MÁR NEM "görcsöltem", hogy melyik kapcsolatom hogyan alakul. Csak életcél kitűzéseket láttam magam előtt. Ahogyan anno édesanyám tanította.


Ha a rokoni kapcsolataiddal elégedett vagy, hozzájuk is fordulhatsz ilyen kérésekkel/kérdésekkel: nem ismernek-e véletlenül párkapcsolatra megfeleló hölgy jelöltet?


INKÁBB BARÁTSÁGOT KERESS SZERINTEM először minden hölgy jelölt esetében! Felesleges társadalmi elvárás a "pár"-kapcsolat. Attól csak stresszelni lehet és az érződik - a másik menekülőre fogja. Ezért nem sikerült nekem sem huszonévesen majdnem "semmi". (Harminc körül már inkább...)


5-ös válaszoló voltam.

2022. jan. 3. 05:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Utcai leszólítás nem műkődik.180 magas, sportos, sötétbarna vagyok.Ilyen adottságokkal sajnos csak egy szimpla nőcsábásznak látszanék.Próbáltam, elriadnak.
2022. jan. 3. 11:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a like mindenkinek.
2022. jan. 3. 12:01
 10/11 anonim válasza:
Örülj neki hogy egyedül vagy.Sok szemét lehúzós nő van itthon, magyar nők mentális sérültek nagyrészt sajnos. Csak külföldivel ha rám hallgatsz.Ők még normálisak, fejben rendben vannak( németek, franciák, belgák stb.)
2022. jan. 3. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!