Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet erdek ervenyesito...

Lehet erdek ervenyesito kepessege egy atlagnal csunyabb fiunak?

Figyelt kérdés

A kerdes alatt azt ertem, hogy ha valaki esetleg csunya, akkor ettol fuggetlenul kerulteh romantikus/szerelmi kapcsolatban holgyekkel?


Sajnos szuletesemtol fogva mindig kerultek a nők es nem volt eselyem eddig senkinel sem. Tehat baratnom sem volt még. Ha esetleg ranezek egy lanyra latszik az undor az arcan. Bar ehhez mar hozza szoktam de ne nagyon nehez ugy a letezes hogy nem tudod megélni a heteroszexualitasod vagy az erzelmeid mert nincs megfelelo kulsod hozza..


Tehat osszefoglalva csak annyit szeretnek tudni, hogy van olyan recept az elonytelen kulsore, ami altal egy no ettol el tud tekinteni a kulsorol? (Termeszetesen a penzrn kivul)


2021. dec. 31. 02:31
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, de erre szerintem születni kell. Szerintem nagyon kevés olyan férfi van, akit ne érintene nagyon mélyen a tömeges visszautasitottság. Nyilván vannak kivételek, de ők is csak erősitik a szabályt.
2021. dec. 31. 20:31
 22/22 anonim válasza:
Nagyon jól levontad a konklúziókat, ebből is látszik, hogy okos vagy! Ez már egy vonzó tulajdonság, illetve erőforrás is a számodra. Építs erre, vedd fel a kesztyűt, csak azért is, írd le, hogy milyen területeken lehet fejleszteni téged, és mik azok, amikkel együtt kell élned. Terapeutát most kezdj el keresni! 49f Írhatsz privit, ha akarsz még erről dumálni.
2021. dec. 31. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!