Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet erdek ervenyesito...

Lehet erdek ervenyesito kepessege egy atlagnal csunyabb fiunak?

Figyelt kérdés

A kerdes alatt azt ertem, hogy ha valaki esetleg csunya, akkor ettol fuggetlenul kerulteh romantikus/szerelmi kapcsolatban holgyekkel?


Sajnos szuletesemtol fogva mindig kerultek a nők es nem volt eselyem eddig senkinel sem. Tehat baratnom sem volt még. Ha esetleg ranezek egy lanyra latszik az undor az arcan. Bar ehhez mar hozza szoktam de ne nagyon nehez ugy a letezes hogy nem tudod megélni a heteroszexualitasod vagy az erzelmeid mert nincs megfelelo kulsod hozza..


Tehat osszefoglalva csak annyit szeretnek tudni, hogy van olyan recept az elonytelen kulsore, ami altal egy no ettol el tud tekinteni a kulsorol? (Termeszetesen a penzrn kivul)


2021. dec. 31. 02:31
A kérdező szavazást indított:
A noket csak a penz erdekli
A noket csak a jokepu ferfiak erdeklik
Van esely ha normalis szemelyiseged van.
24 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Jó lenne tudni, hány éves vagy?


Mert akkor "undorodhatnak", tőled, ha azt érzékelik, hogy az önértékelésed nincs a helyén. Általában ez ki szokott sugározni.


Eljárhatsz egyházi körökbe (nem feltétlenül a római katolikus felel meg mindenkinek. A protestánsokkal én jobban szimpatizálok.) Ott egy kicsit segíthetnek elégedettebb életszemléletűvé tenni. Az is érzékelhető lesz rajtad, hidd el. Nem kizárt, hogy úgy fognak beléd szeretni!

2021. dec. 31. 02:41
 2/22 A kérdező kommentje:

23 eves vagyok.


Oszintel szolva sok korokben mozogtam /mozgok (egyhazban is), viszont ez sajnos nem segitett.

2021. dec. 31. 02:45
 3/22 anonim válasza:

Nem baj! 50 éves korodig is várhatsz türelmesen.


Férfiaknak még akkor sem késő a családalapítás. (Igaz, lehet, hogy már akkor nem éred meg a gyereked felnőtt éveit, de azért az érettségijét még talán...)


Nekem van egy férfi ismerősöm (61 éves.) Sikeres, fényes karrier, több diploma és nyelvtudás. Két házassága volt, egy gyermeke van a második nőtől. (Még mindig a második felesége az ISTEN a számára.)


Nagyon megkeseredett és kiábrándult. Sugárzik róla a világfájdalom, de így is igen népszerű a hölgyek körében - egy hölgy ismerőse mondta és ő maga is állítani szokta. (Nagyon jóképű.) A válásai oka a DIKTÁTORI természete lehetett.


Engem is goromba módon irányítani akar. (Jót szeretne, de rosszul sül el. Parancsolgat, néha kicsit kegyetlen hangnemben. Oroszlán csillagjegy. Ismerős. A szüleim is azok.) Viszont humorizálni is elég jól tud. Szerintem ezzel hódít a legjobban.

2021. dec. 31. 02:57
 4/22 anonim válasza:
Hagyd a nőket.Egy szalon pendül mind.A zsebes,tolvaj gyilkost les*zopjak,meg az asszonyverőket! a rendes pasikat meg ignorálják.Jobb egyedül!!
2021. dec. 31. 03:04
 5/22 A kérdező kommentje:
4:nagyon tartok attol, hogy igazad van… :( ha tehetnem kitepnem magambol a vagyaimat, hogy ne legyen szuksegem tarsra ebben a mai vilagban, de ez lehetetlen :(
2021. dec. 31. 03:58
 6/22 anonim válasza:

Kérdező ne aggódjál! Bízzál a gondviselésben! :)


Biztosan meg fogod találni majd a párodat. Türelem rózsát terem! :)

2021. dec. 31. 04:02
 7/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves szavakat :( . Remelem igazad lesz..
2021. dec. 31. 05:05
 8/22 anonim válasza:
Tesó. Azért te is a neked tetsző lányokra csorgatod a nyáladat, nem? Akkor miért olyan nagy gond, hogy ők is nekik tetsző férfiakkal akarnának összejönni? Mutass egy képet és megmondjuk, hogy mi az amin tudnál változtatni. Persze csak ha hajlandó vagy. Ha nem, akkor marad a picsogás.
2021. dec. 31. 07:53
 9/22 anonim válasza:
Az emberi vonzerő sok mindenből áll. Ha valaki pl. szenvedélyesen megy a céljai felé, látszik benne a tűz, az elhivatottság, az javít a testi adottságain. Tehát kicsit feledkezz meg a kinézetedről és építsd, fejleszd magad. A célokra irányultságot amúgy is a boldogság egyik kulcsának mondják manapság.
2021. dec. 31. 09:11
 10/22 anonim válasza:
9-est még kiegészíteném, hogy az is rengeteget számít, hogy milyen a testtartásod. Ha görnyedt vagy az senkinek sem lesz vonzó, viszont egy jó testtartás erőt, önbizalmat sugároz(hat), aminek azért már van vonzereje.
2021. dec. 31. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!