Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gáz facebookon...

Mennyire gáz facebookon ráírni valakire ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Jelen esetben arról van szó, hogy voltam egy telefonos szaküzletben apummal, és szerinte bejöttem az eladó lánynak, tényleg cuki volt, próbált velem beszélgetni, és nevetett azon, amiket mondtam neki. Csak az a gond, hogy ennek már vagy másfél hónapja, és most bukkantam rá facebookon. Nem tudom, szerintetek nagyon szánalmas lenne face-en ráírni, hogy voltam benn nála nemrég, és nagyon szimpatikus volt stb. Mit írjak neki? Vagy ne csináljak hülyét magamból? Persze tudom azt is, hogy az eladók sokszor félreértelmezhető jeleket küldenek, mert nekik kedvesnek kell lenni. Kérdés mit csináljak, menjek be majd valami alibivel az üzletbe valamikor, vagy írjak rá? Az a baj face-en sem friss képem van kinn. :P
2021. dec. 28. 11:44
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
#8-nál a pont, menj be inkább megint az üzletbe, és beszélj vele személyesen.
2021. dec. 28. 12:39
 12/25 A kérdező kommentje:
Hmm, azért itt is megoszlanak a vélemények... Én is vacilálok. Egyébként a csaj elég aktív face-en, gyakran tesz ki képeket, és sok az ismerőse, követője.
2021. dec. 28. 13:04
 13/25 anonim válasza:

12


Dobj fel egy pénzérmét.😂

2021. dec. 28. 13:06
 14/25 anonim válasza:
Ha ráírsz Messengeren, kezdj el vele ismerkedni.
2021. dec. 28. 13:13
 15/25 anonim válasza:
22 évesen azt várod el, hogy itt a GYK-sok döntsék el, hogy ráírj -e egy csajra fb-n? pfff neked se lehetett sok csajod. Itt vergődsz napokig, mire ráírsz, a csaj meg a végén lehet vissza se ír vagy 1 perc alatt lepattint.
2021. dec. 28. 13:15
 16/25 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha kikérem mások véleményét?
2021. dec. 28. 13:51
 17/25 anonim válasza:

Szerintem menj be.

De ha ráírsz az sem gáz, ha tudsz írni valamit azon felül hogy múltkor ott voltál és milyen szimpi.

2021. dec. 28. 13:59
 18/25 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet tudnék írni, pl hogy van-e a telefonomhoz tok, mert azt még úgy sem vettem.
2021. dec. 28. 14:02
 19/25 anonim válasza:
hát elég gáz privát levélben munkahelyi dolgokat kérdezni. Kb. , mint a bolti eladóra ráírsz, van-e 2kg liszt, mert azt nem vettem
2021. dec. 28. 14:13
 20/25 anonim válasza:
Jah, így ne írj rá inkább. Tesóm kreatív stúdióban dolgozik. Ne tudd meg milyen reakciói vannak ha munka miatt a személyes profiljára írnak..
2021. dec. 28. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!