Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire gáz facebookon...

Mennyire gáz facebookon ráírni valakire ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Jelen esetben arról van szó, hogy voltam egy telefonos szaküzletben apummal, és szerinte bejöttem az eladó lánynak, tényleg cuki volt, próbált velem beszélgetni, és nevetett azon, amiket mondtam neki. Csak az a gond, hogy ennek már vagy másfél hónapja, és most bukkantam rá facebookon. Nem tudom, szerintetek nagyon szánalmas lenne face-en ráírni, hogy voltam benn nála nemrég, és nagyon szimpatikus volt stb. Mit írjak neki? Vagy ne csináljak hülyét magamból? Persze tudom azt is, hogy az eladók sokszor félreértelmezhető jeleket küldenek, mert nekik kedvesnek kell lenni. Kérdés mit csináljak, menjek be majd valami alibivel az üzletbe valamikor, vagy írjak rá? Az a baj face-en sem friss képem van kinn. :P
2021. dec. 28. 11:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett 22 vagyok, és csak azért volt velem édesapám, mert az ő nevén volt a kártyám.
2021. dec. 28. 11:45
 2/25 anonim válasza:
Írj rá. Mit veszíthetsz?
2021. dec. 28. 11:48
 3/25 anonim válasza:

A kedvességet és a közvetlenséget nagyon könnyű összekeverni valami massal mással. Ő azért van ott hogy kedves legyen az ügyfelekkel.

Ne láss bele többet.

2021. dec. 28. 11:51
 4/25 anonim válasza:

Ha nevetett azon, amit mondtál akkor szerintem van rá esély hogy bejöttel neki. Nincs vesztenivalód.

Amúgy hány éves vagy?

2021. dec. 28. 11:53
 5/25 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi gáz abban ha rairsz max elutasító lesz veled a csaj.
2021. dec. 28. 12:13
 6/25 anonim válasza:
Ha nincs kapcsolatban face szerint, és nincs szégyenérzeted akkor nyugodtan :D
2021. dec. 28. 12:13
 7/25 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy face-en nem tudná ki vagyok, de ha élőben látna, jobban beugranék neki. Pláne, hogy már 1-2 hónap eltelt azóta. Ha meg messengeren besülök, mert azt se tudja ki vagyok, picit fura lenne élőben próbálkozni. Én ettől tartok igazából.
2021. dec. 28. 12:18
 8/25 anonim válasza:

7


Akkor menj el az üzletbe.

2021. dec. 28. 12:21
 9/25 anonim válasza:
miért nem frissíted akkor fb képed?
2021. dec. 28. 12:22
 10/25 anonim válasza:

Szerintem eléggé gáz, de te tudod.

Végülis nagy baj nem történhet.

2021. dec. 28. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!