Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt még ismerkedni?

Lehet itt még ismerkedni?

Figyelt kérdés

Körülbelül 7-8 éve már, hogy ismerkedtem itt, lett is innen egy nagyon jó barátom. :D

Érdekelne, hogy ennyi év után mennyire változott itt meg a közösség és hogy lehet-e még itt beszélgetni, barátkozni, ismerkedni?

21/L


2021. dec. 20. 23:20
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha van kedved beszélgetni. 19L
2021. dec. 22. 00:31
 32/50 anonim válasza:
Nekem is lehet írni :) Én is 21/L
2021. dec. 22. 08:50
 33/50 anonim válasza:
Én 5 évvel ezelőtt itt ismertem meg a párom akivel azóta is együtt vagyok,szóval ha 2 ember aki egymásra van hangolódva találkozik az működhet. Ha most rám írsz lehet 2 mondatot tudnék veled beszélni de lehet 2 év múlva is napi több százat.
2021. dec. 22. 18:02
 34/50 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hu, tiszta nosztalgia nekem most ez az egesz. :D

Oszinte leszek, nem igazan vartam tul sokat a "kerdesemtol", azt hittem max valaszol ide 1-2 ember, aztan csokolom.

Kozben csomoan irtatok es zommel a korosztalyom, marmint ertem itt azt, hogy huszonevesek. Ez kellemes csalodas, szuper dolgokat irtok, jo temazgatni, jo olvasni, hogy vannak innen ismerkedos siker sztorik is. :D

En ismet a Tindert tudom felhozni, nekem onnan alakult meg 2 hosszabb kapcsolatom, de korabban szerintem egy fokkal "hasznalhatobb hely" volt. Iden valahogy nem talalom a helyem ott, tokre kivul allonak erzem magam, semmi intelligencia, ertelem... Nem akarok bekepzeltnek tunni, na de gondolom ti is erzekelitek, hogy nem az a fajta lany vagyok, akivel ne lehetne aktivan tarsalogni (vagy hogy fogalmazzak).

2021. dec. 23. 00:55
 35/50 A kérdező kommentje:
Szoval annyi lemaradt, hogy unom azt, hogy probalkoznek fenntartani egy beszelgetest es a masik felnek meg igy se megy a kommunikacio. 😏
2021. dec. 23. 00:59
 36/50 anonim válasza:

Szóval... még mindig unatkozol ennyi privát mellett is? 😅

Ha gondolod írj rám, azt hiszem ha sikerül találni valami közös témát akkor tudom fosni a szót - jó értelemben persze.

2021. dec. 23. 01:33
 37/50 A kérdező kommentje:
Hol irtam azt, hogy unatkoznek?! Valamit felreertelmeztel.
2021. dec. 23. 01:39
 38/50 A kérdező kommentje:
A tinderrol beszeltem
2021. dec. 23. 01:45
 39/50 anonim válasza:

Próbálkoztam itt beszélgetni. Eddig nem nagyon ment, néhány kivétellel...

Volt, akivel néhány űzi után vége lett, volt, akivel máshol folytattuk, és volt olyan is, akivel személyesen is.

De itt "normális" nőt nehéz találni... 😕 Persze van kivétel, örülök, hogy megismertem őket, de sajnos a tapasztalatom szerint sok a kamus. Bár nem értem miért?

Egyszer úgyis találkozunk majd, akkor miért kell valótlan képet festeni magunkról?

A másik a távolság...

Hol laksz kérdésre, ha a megyehatárt atleped, akkor ugrott a csaj. Pedig ez pont nem gond. Nekem... 800km-re járok dolgozni, tehát ha el kell kocsikazni mondjuk egy tali miatt BP - Cegléd távot, az nem jelent problémát.

De hát ez miatt a nők többsége pattint, nem ír többet...

Szóval nagy fába vágtad azt a bizonyos fejszét.

2021. dec. 23. 08:54
 40/50 anonim válasza:
kamugép ez is...
2021. dec. 23. 22:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!