Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy találhatnék olyan lányt...

Hogy találhatnék olyan lányt aki...?

Figyelt kérdés

1. Magas intelligenciával rendelkezik,szeret filozofálgatni társadalmi kérdésekről.

2. Nem zavarja, hogy nehezen köteleződöm el/idő kell nekem,hogy belemenjek egy komoly kapcsolatba.

3. Szeret utazgatni(akár egzotikus távoli helyekre is),kirándulni,síelni,új helyeket felfedezni.

4. Nem a státuszom,végzettségem,lakásom, anyagi helyzetem érdekli.

5. Nem akar folyton a nyakamon lógni, tiszteletben tartja, hogy szükségem van külön programokra,és neki is vannak.

6. Nem mutat álarcot, nem játssza meg magát,hogy jobb színben tüntesse fel magát.

7. Szereti az agyalós játékokat,filmeket,sorozatokat.


2021. dec. 17. 11:54
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

Kérdező, ahogy olvasom, nagyon rossz helyen kötöttél ki. Én tökre értem amit írsz, nyilván k.rvára nem mindegy ki mellett kezded tovább építeni az életed, fontos hogy megismerd, világos, és az is hogy legyetek egy szinten agyilag.

A személyes tér igénye meg szintén érthető, annak hiánya cseszi el a legtöbb tökéletesen működő kapcsolatot is.

Normális ember aki emberként szereti a párját és nem a tulajdonaként nagyon sok van, de szerintem nem ezen a fórumon. Sőt nem is a neten, talán pont azért hogy elkerüljék a felesleges köröket és ne ilyen megmondóemberekbe bukdácsoljanak. Próbálj eljárni helyekre és úszni az árral. Akik egy hullámhosszon vannak, könnyen kiszúrják egymást.

2021. dec. 18. 10:17
 32/34 anonim válasza:

A munkahelyeden, illetve a képzettségednek megfelelő körökben nem tudsz ismerkedni?

Joghallgatóként gyakran tapasztalom, hogy a jogászok többsége ezen a berken belül talál társat. Nyilván ez nem törvényszerűség, de mégis magas az arány.

2021. dec. 18. 10:59
 33/34 anonim válasza:

Érdekes dolgok de már kaptál pár választ.


Nem értem h ne akaszkodjon rád... Akkor ha szeret utazni oda azért mennél meg elvárod h hívjon nem? :D

2021. dec. 18. 12:29
 34/34 anonim válasza:

1. Valószínűleg a kérdezőnek ez az egyik legfontosabb tulajdonság egy lányban, így azt rögtön ki is emeli. Emellett fontos neki, hogy legyen közös beszédtémájuk. Egyébként a "tudjunk valamiről beszélni" megfogalmazás se lenne jobb, sőt, abból meg se ismerjük, hogy ő mit szeret.


2. Ez félreérthető, mert lehet úgy is értelmezni, hogy csak randi (semmi szex, csak találkozások), és ha érez valamit iránta, akkor megy bele egy kapcsolatba. És lehet úgy is értelmezni, ahogy az eddigi hozzászólók.


3. Itt megint csak leírta a hobbijait, hogy ő nem egy otthonülős típus. Ennyi.


4. Két opció lehetséges: Nagyon sok pénzed van, ergo ezt meglátva az aranyásók írnak is neked. A másik, hogy épp az ellenkezője, ergo senki nem fog neked írni, mert azt hiszik, hogy semmid nincs, és ami a legfontosabb: te ezzel meg is vagy elégedve, ezt kell elfogadnia a nőnek, te nem akarsz változni.


5. Ez így túl tág, nem mondtad, hogy mennyi időre van szükséged, amíg távol vagytok. Valakinek ez egy nap pár óra, valaki meg simán elmegy egy hétvégére/hétre a barátaival.


6. Először mindenki jobb színben akar feltűnni. :D Pl. te sem írtad le a rossz tulajdonságaidat.


7. Itt is csak az első pontra reflektált.


Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ha túl tágan és picit pontatlanul fogalmazunk, túl sok mindent bele lehet látni, ami nem feltétlenül igaz. Valamit elárul a kérdezőről, de sok mindent elfed. A hozzászólók többségét pedig nem értem, ott egy picit érzem a rosszindulatot.


Kérdezőnek pedig sok sikert! :) Remélem tudtam segíteni, hogy mit kellene picit átfogalmazni, hogy ne jelenjenek meg a kérdezők. Persze csak akkor, ha egyik következtetést sem érzed a magadénak, és nem ezeket szeretted volna kifejezni.

22/L

2021. dec. 18. 12:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!