Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy találhatnék olyan lányt...

Hogy találhatnék olyan lányt aki...?

Figyelt kérdés

1. Magas intelligenciával rendelkezik,szeret filozofálgatni társadalmi kérdésekről.

2. Nem zavarja, hogy nehezen köteleződöm el/idő kell nekem,hogy belemenjek egy komoly kapcsolatba.

3. Szeret utazgatni(akár egzotikus távoli helyekre is),kirándulni,síelni,új helyeket felfedezni.

4. Nem a státuszom,végzettségem,lakásom, anyagi helyzetem érdekli.

5. Nem akar folyton a nyakamon lógni, tiszteletben tartja, hogy szükségem van külön programokra,és neki is vannak.

6. Nem mutat álarcot, nem játssza meg magát,hogy jobb színben tüntesse fel magát.

7. Szereti az agyalós játékokat,filmeket,sorozatokat.


2021. dec. 17. 11:54
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Keress olyan helyeket, rendezvényeket, közösségeket, ahol magasabb arányban fordulnak elő az olyan lányok, mint amilyet keresel. Ez talán a lehető legjobb mód rá, hogy olyat találj, aki (felteszem) hozzád hasonló.
2021. dec. 17. 12:03
 2/34 A kérdező kommentje:
Na igen,de melyek ezek a helyek,rendezvények, közösségek, amiket tudtok esetleg ajánlani?
2021. dec. 17. 12:19
 3/34 anonim válasza:
"Nem a státuszom,végzettségem,lakásom, anyagi helyzetem érdekli." - Egy vállalható szint felett (ami könnyen megugorható ha nem vagy hajléktalan) ez nem érdekli a nőket. A legtöbben nem pénzes zsákot keresnek, hanem olyan társat aki érzelmi biztonságot tud nyújtani.
2021. dec. 17. 12:27
 4/34 anonim válasza:
Aha és te mi a francot is adsz a kapcsolatba? Mert ennek alapján nincs pénzed, nem vagy okos, utazni akarsz (nyilván ő neki kéne fizetni), ha éppen nem akarsz dugni békén hagy, és amúgy gyakorlatilag ő udvarol hónapokig, mert neked ez nehéz. Nahát, el se tudom képzelni miért nem állnak sorba érted...
2021. dec. 17. 12:28
 5/34 A kérdező kommentje:
Pont, hogy az átlag szint feletti színvonalon élek, és azt nem akarom, hogy valaki emiatt akarjon velem lenni.
2021. dec. 17. 12:48
 6/34 anonim válasza:

1: a filozófia az egyetlen tudomány amit teljességgel haszontalannak gondolok és semmi befolyása nincs az emberiség fejlődésére.

2: szépen megfogalmaztad, hogy csak dugni akarsz

3: hát ezeket van aki nem szereti??

4: a végzettségét az titkolja akinek nincs, a lakását meg az aki nem tud hazavinni mert ott egy másik nő lakik (lehet a feleséged, de lehet akár anyád is 😂)

5: tehát a dugáson kívül nincs igényed más közös programra, mert azokat az asszonnyal csinálod

6: úgy ahogy te tennéd...

7: hmm, ezt nyilván azért toldottad a végére, hogy intellektuálisabbnak tűnj... 😁😄


Összefoglalva: Csaj kell dugni, ezért hajlandó vagy utaztatni és költeni rá, de kimondani hogy közötök van egymáshoz már nem, vagy mert van más, vagy mert gyáva vagy, a csaj legyen őszinte, de rólad nem érdekelheti semmi, ne lógjon a nyakadon csak ha te csettintesz hogy dugni kéne.

Hát ez nem túl csábító...

😂😂😂

20L

2021. dec. 17. 13:22
 7/34 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. dec. 17. 13:31
 8/34 anonim válasza:

Szia!


Hasonló elveket vallok, akár írhatsz is.

2021. dec. 17. 14:03
 9/34 A kérdező kommentje:

Egyre érdekesebb narratívákat vezettek le abból a pár mondatból, amit leírtam. Egy szappanopera forgatókönyvét is megírhatnátok. 😂


Egyébként pont nem a dugáson van a hangsúly, többnyire addig nem szoktam lefeküdni valakivel, amíg nem ismertem meg, nekem fontos, hogy lelkileg,szellemileg is összhangban legyünk, talán pont ezért találok nehezen olyat,akivel elköteleződnék.

A filozófia lehet, hogy haszontalan,de én nem is vagyok filozófus, pusztán szeretek filozofálgatni,ami lényegében annyit teszt, hogy komolyabb témákról, társadalmi,gazdasági kérdésekről beszélgetni,vitázni akár.

Nem titkolom sem a végzettségem, sem a lakásom, csak jó lenne valaki olyat találni, akik nem csak ezek miatt érdekből akarnak velem lenni.


Amúgy 30 vagyok.

Komment elküldése

2021. dec. 17. 14:11
 10/34 anonim válasza:
Neked találták ki a guminőt.
2021. dec. 17. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!