Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy találhatnék olyan lányt...

Hogy találhatnék olyan lányt aki...?

Figyelt kérdés

1. Magas intelligenciával rendelkezik,szeret filozofálgatni társadalmi kérdésekről.

2. Nem zavarja, hogy nehezen köteleződöm el/idő kell nekem,hogy belemenjek egy komoly kapcsolatba.

3. Szeret utazgatni(akár egzotikus távoli helyekre is),kirándulni,síelni,új helyeket felfedezni.

4. Nem a státuszom,végzettségem,lakásom, anyagi helyzetem érdekli.

5. Nem akar folyton a nyakamon lógni, tiszteletben tartja, hogy szükségem van külön programokra,és neki is vannak.

6. Nem mutat álarcot, nem játssza meg magát,hogy jobb színben tüntesse fel magát.

7. Szereti az agyalós játékokat,filmeket,sorozatokat.


2021. dec. 17. 11:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Világos, hogy most ez a divat, hogy idegenek élnek úgy együtt, hogy nem tudnak egymásról szinte semmit, de nekem ez nem megy, én a másikat előbb meg akarom ismerni, mielőtt elköteleződöm mellette.

Nem minden a szex körül forog, de úgy látom itt többen csak végletekben tudnak gondolkodni és csak azt tudják elképzelni, hogy vagy csak a szex érdekel, vagy meleg vagyok. :D

2021. dec. 17. 17:24
 22/34 anonim válasza:
Ebből nekem is az jön le, hogy dugótársat keresel, akivel néha lehet programokra menni. Normálisat nem fogsz találni, ők 30 környékén már komoly kapcsolatban vannak. Nem is tudom, hova gondolsz...
2021. dec. 17. 17:31
 23/34 anonim válasza:

#20 Mi vezetett arra, hogy hirtelen a szerelem? Mert valahogy pont azt írtam, hogy fokozatos. De oké, vagytok ti, az érett bölcsek és azon kívül a szeretethiányos tapasztalatlanok.

Megjegyzem akármilyen tapasztalt faszagyerek lehetek, ha jön a gyorsvonat ott nem lehet ilyen szinten agyalni. Bárkit bármikor "letarolhat" egy külső. Akkor mit csinálsz, ha a belső is tetszik? Költői kérdés.

2021. dec. 17. 18:39
 24/34 anonim válasza:

21. de te nem a megismerésre helyezed a hangsúlyt, hanem feltételeket szabsz, szabályokat kreálsz. Ez az éretlen ember tankönyvi példája. Te félsz beleengedni magad a társkeresésbe és a társtalálásba! Azért van ilyen hetes pont, meg hasonló f@szságok. Ha bárki jöhetne, aki megfelel akkor amellett még el kellene köteleződni, de azt nem vállalod. Ez a hét pont hét ajtó aminek valamelyikén éles helyzetben, elköteleződés előtt kiléphetsz, ez indok, mert valami tuti nem lesz meg abban aki megdobbantja a szíved.

Félsz, hogy kevés vagy és nem kellesz. Inkább te írsz egy listát és látszólag te mondod, hogy nem felel meg ennek senki, ezért neked nem kell senki. (Pedig nincs is jelentkező :-(

2021. dec. 17. 18:54
 25/34 anonim válasza:
Az, hogy valaki az átlag feletti életszínvonalon él, nem egyenesen arányos azzal, hogy ő maga is intelligens. Te mi alapján határozod meg, hogy valaki számodra intelligensnek tekinthető-e vagy sem? Végzettség? Az intelligens emberek többsége nem kérkedik ezzel a tulajdonságával, tapasztalat.
2021. dec. 17. 22:09
 26/34 anonim válasza:

#25

Mondjuk megismeri és eldönti hogy szerinte intelligens e??

2021. dec. 17. 22:13
 27/34 anonim válasza:
A “kritériumok” szerint, nem is hajlandó ismerkedni olyannal, aki nem intelligens. Tehát nem ismerkedés során akarja eldönteni, hogy talán az, talán nem. Sok ember hiszi magáról, hogy intelligens aztán olyan sötét, hogy világít a szájában a negro.
2021. dec. 17. 22:50
 28/34 anonim válasza:
Általában, aki annyira mondogatja magáról, hogy intelligens, az olyan homály, ha elrepül mellette a holló, azt hiszi vaku villant.
2021. dec. 17. 22:53
 29/34 anonim válasza:
Pontosan
2021. dec. 17. 22:56
 30/34 anonim válasza:

1. Okos vagyok

2. Lehet nem fogsz tetszeni

3. Van pénzem elvinni téged nyaralgatni mindenhova

4. Gazdag vagyok, nagy lakással


Ez a 4 kérdés az ami nagyon ehhh. Tudom, hogy nem ezt akartad írni, de konkrétan ezt jelenti. Így nyilván az tűnik fel az embereknek, hogy olyan lányt keresel aki a pénzedért van veled. Ha nem ilyet keresel szerintem fogalmazd át.

2021. dec. 18. 02:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!