Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért hiszik azt a nők (tiszte...

Miért hiszik azt a nők (tisztelet a kivételnek), hogy a férfiak azonnal, kizárólag csak szexet akarnának tőlük az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Igen, az alább található kérdés ihlette ezt. Nálam kibäszta a biztosítékot ez az általánosítás, mert engem is érint az emiatti megbélyegzés.


Értem én, hogy rossz tapasztalatok, de miért kell előre ítélkezni amiatt, mert más egy tahó? Az ILYEN nők miért nem adnak esélyt a másiknak, aki normális, miért rakják be azonnal az "ő is olyan, mint a többi fäsz" listára, miért mindent azonnal akarnak eldönteni, miért ennyire felszínesek és türelmetlenek a másikkal kapcsolatban?


Tegyük fel, ha a srácnak nem a szex a prioritása, hanem az értékes és értelmes Nő megismerése, megbecsülése, az érzelmek megélése, a bújás, csók, ölelés mindennél előbb van, akkor szabadkozással nyisson egy esetleges ismerkedést, hogy "szia, nem akarok szexet, csak...", vagy mi lenne a megfelelő módja annak, hogy ne akarják azonnal beskatulyázni vagy a szexéhes fäsz, vagy a havercsávó kategóriába? Mit szeretnétek olvasni, hallani? Hogyan lehet nyitni, hogy az senki lelkét ne sértse meg?!


Elnézést a kirohanásért, de nagyon érdekel, mert egyre több ilyen általánosító fäszságot olvasok, főleg itt (tudom, a Gyakori a gyűjtőhelye ezeknek).


2021. dec. 14. 22:42
1 2
 11/20 anonim válasza:

9

Ez a tapasztalat. Nem mindegyik de 10-ből 7 minimum.

2021. dec. 15. 00:08
 12/20 anonim válasza:
11.:A másik nemhez képest ez még jó aránynak is számít.Mivel ha én személyesen a 10-es skálát veszem,akkor abból min 8.,max. 9 az aki már egyből alig bír magával és már tenné is be.
2021. dec. 15. 00:26
 13/20 anonim válasza:
Sajnos a rossz tapasztalataik alapján majdnem az összes fiút a gyökér,szexehes csoportba sorolják,ezért (is) megy nehezen az ismerkedés, legyen az online társkereso vagy éppen a való életben ,de mondjuk akkor mi férfiak is panaszkodhatnank hogy a mai lányoknal akkor van esélyed ha éppen kocsid van(az sem mindig mindegy hogy milyen)és tele vagy pénzel, természetesen tisztelet a kivetelnek, de találkoztam sajnos már ilyennel.
2021. dec. 15. 01:44
 14/20 anonim válasza:

Én örülnék, ha valaki TÉNYLEG elkerülné velem szemben a túlzott intimitást! Bizonyos szintű bizalom megelőlegezése a férfiak felé, még MESSZE NEM KITÁRULKOZÁS a nők esetében!


Eddig olyan tapasztalatom volt férfi ismerőseimmel, hogy "csak meg akarnak ismerni". Hm. Ez a "megismerés", aztán kéretlen tolakodásba szokott átmenni. Ilyenkor túl hűvössé válok (aszexuális vagyok.)


A legóvatosabb "behatolni vágyást" az intim szférába is megérzik a nők - akármilyen apró pici rezdülést, amit alig lehet érzékelni.

2021. dec. 15. 06:38
 15/20 anonim válasza:
Helyesbítek: MESSZE NEM KITÁRULKOZÁSI VÁGY a nők esetében. Mi jóval visszafogottabbak és tartózkodóbbak vagyunk (legalábbis én.)
2021. dec. 15. 06:41
 16/20 anonim válasza:

"Miért hiszik azt a nők (tisztelet a kivételnek), hogy a férfiak azonnal, kizárólag csak szexet akarnának tőlük az ismerkedésnél?"


Mert a többségnek ilyen tapasztalatai vannak a férfiak nagy részével.

Ha itt olvasgatsz - akár ebben a topikban, akár más, valamennyire is párkapcsolati jellegü topikokban -, rengeteg férfi szerint egy nö = "lyuk", és csak arra való!


A fö gond ezekkel, hogy ök a feltünöek, illetve amelyik nö belefutott ilyenekbe, utána rettentöen fenntartásos lesz minden férfivel szemben. Ugyanis nagyon kellemetlen és megalázól ha valakit nemi szervére regukálnak és csak szexobjektumntak tekintenek. Arról nem is szólva, amikor a férfiak egy része a testi fölényét kihasználva próbálja "meggyözni" az adott nöt.


Természetesen tudom - meg szerintem a normálisabb nök többsége is -, hogy nem mindenki ilyen, de aki egy-két alkalommal ilyen helyzetbe került, az nagyon, de nagyon bizalmatlan lesz.


A másik probléma, hogy az ismerkedös, társkeresös oldalakon általában inkább szexkapcsolatokat keres rengeteg ember - nök meg férfiak is -, olyan plattform, ahol tényleg az "embert" akarnák megismerni, jóformán nincs.

2021. dec. 15. 08:19
 17/20 anonim válasza:

14# Apró rezdülések. Na igen. Gondolom ha úgy nézek rád, azt is megérzed és behatolásnak fogod fel. Ahha.

Tanács: nehogy bárkit is beengedj az intim szférádba, még a végén közel kerül hozzád és az fúúúúj!

2021. dec. 15. 09:41
 18/20 anonim válasza:
#17 mert csak azok kerülhetnek közel egymáshoz akik fizikailag közel kerülnek egymáshoz? Hogy lehet, hogy egy hetero férfi egy másik hetero férfihez tud úgy "közel kerülni", hogy nem akarja megdugni? Ngy nőnél ez miért olyan nehéz? Mellékesen válaszoló akinek írtál aszexuális, ezek szerint fogalmad sincs mit jelent ez a szó.
2021. dec. 15. 09:52
 19/20 anonim válasza:
A megfelelő oldalakra kell járni. Pl nem értem azt aki tinderen keresi az igazit, aztán sivalkodik hogy csag dugni akarnak vele, holott a tinder alkalmi szexpartner kereső. Ezért hozták létre és ezt soha nem is tagadták.
2021. dec. 15. 13:26
 20/20 anonim válasza:
#19 kérlek linkelj már valami hivatalos forrást az állításodra, mert én ezt kizárólag gyakorin olvastam eddig, mindenhol máshol társkeresőként van feltűntetve vagy nevezve.
2021. dec. 15. 13:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!