Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért hiszik azt a nők (tiszte...

Miért hiszik azt a nők (tisztelet a kivételnek), hogy a férfiak azonnal, kizárólag csak szexet akarnának tőlük az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Igen, az alább található kérdés ihlette ezt. Nálam kibäszta a biztosítékot ez az általánosítás, mert engem is érint az emiatti megbélyegzés.


Értem én, hogy rossz tapasztalatok, de miért kell előre ítélkezni amiatt, mert más egy tahó? Az ILYEN nők miért nem adnak esélyt a másiknak, aki normális, miért rakják be azonnal az "ő is olyan, mint a többi fäsz" listára, miért mindent azonnal akarnak eldönteni, miért ennyire felszínesek és türelmetlenek a másikkal kapcsolatban?


Tegyük fel, ha a srácnak nem a szex a prioritása, hanem az értékes és értelmes Nő megismerése, megbecsülése, az érzelmek megélése, a bújás, csók, ölelés mindennél előbb van, akkor szabadkozással nyisson egy esetleges ismerkedést, hogy "szia, nem akarok szexet, csak...", vagy mi lenne a megfelelő módja annak, hogy ne akarják azonnal beskatulyázni vagy a szexéhes fäsz, vagy a havercsávó kategóriába? Mit szeretnétek olvasni, hallani? Hogyan lehet nyitni, hogy az senki lelkét ne sértse meg?!


Elnézést a kirohanásért, de nagyon érdekel, mert egyre több ilyen általánosító fäszságot olvasok, főleg itt (tudom, a Gyakori a gyűjtőhelye ezeknek).


2021. dec. 14. 22:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
Hallod. Adok egy tippet. Találj valami hobbit, járj el könyvtárba, képezd magad és ne a Gyk ból indulj ki. Az ide kommentelők fele ilyen huszonévesen kiégett csaj/csávó akiket borzalmasan megviselt, hogy szana szét lettek csalva aztán ott általánosítanak ahol csak tudnak. Ebben a témakörben semmit ne vegyél készpénznek. Egyáltalán nem is kellőket komolyan venni. Fáj nekik a világ. Majd kinövik. Vagy itt ragadnak mint az a 40 éves faszi aki még mindig szűz :DD.
2021. dec. 14. 22:49
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Mondjuk azt nem tudom, miből szűrted le, hogy nincs hobbim, nem járok könyvtárba és alulképzett vagyok, de oké. :) Sajnos nem csak itt tapasztalom ezt, hanem az ismerkedés bármely formájánál. Itt csak olvastam és ez volt a pont az i-re.
2021. dec. 14. 22:56
 3/20 anonim válasza:
Szintén férfiként válaszolok ide is. Az a baj, hogy a sok agyhalott retardált selejt IQ betyár van az interneten is többségben meg a szórakozóhelyeken is, így háttérbe szorulnak azok akik normálisan ismerkednének, mert a csajoknak elmegy a kedvük ezek miatt a végtermékek miatt az egész ismerkedéstől. Ezért kéne ezt a sok barmot letiltani az isten f***ába ezekről az oldalakról meg a bulis helyekről is úgy kib***ni mint macskát szarni... Aztán persze ez ellen semmit se lehet tenni, mert úgy is ha egyet kitiltanak, jön helyette egy másik. De kár itt idegeskedni, az egész egy örök körforgás úgy is, aztán az ismerkedés zsákutcájából nehéz olykor kilábalni a helyes irány felé. Egyedül max az ilyenek az utcán nem tudnak érvényesülni, mert ahhoz beszari lenne ott az összes egyből azzal nyitni fényes nappal :D Meg persze oda már rátermettség is kell nem az alkohol hatása.
2021. dec. 14. 22:59
 4/20 anonim válasza:
mert csak aszt akarunk.
2021. dec. 14. 23:00
 5/20 anonim válasza:

#1 a kérdések és kommentek alapján három típus van erre:

fiatal felnőttek akiknek kevés tapasztalatuk van (generációs probléma)

30 pluszosok akik huszonévesen kiégtek a próbálkozásban.

és az aberráltak amiről a kérdező is panaszkodik

2021. dec. 14. 23:26
 6/20 anonim válasza:
Mert tényleg így van.Egész nap csak áll a lompos,és azt nézik hogy vajon kibe vagy mibe dughatnák bele.
2021. dec. 14. 23:29
 7/20 anonim válasza:
A kedvencem az amikor felrakják magukat társkeresőre pucsítós képekkel puncika376 néven aztán csodálkoznak hogy miért csak dugni akarnak velük.
2021. dec. 14. 23:42
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Bár az ilyen eseteket általában valami értetlen fejrázás közben tovább lapozom (mert nekem nem a kirakat kell, hanem a tartalma), de ezen már én is gondolkodtam. Maguknak teremtik a kínálatot... Aztán megy a csodálkozás. :/
2021. dec. 14. 23:46
 9/20 anonim válasza:
7.,8.:Hát most ti is ebbe a csapdába estetek bele,mivel azt hiszitek hogy minden nő olyan hogy imádja mutogatni a testét.
2021. dec. 15. 00:00
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 "ilyen eseteket", nem azt írtam, hogy mindenki... Az utána következő mondatok is rájuk vonatkoztak, csak lehet, hogy nem fogalmaztam egyértelműen. ;)
2021. dec. 15. 00:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!