Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus/biszex/pán/queer...

Leszbikus/biszex/pán/queer lányok és nők közül lenne valakinek kedve beszélgetni? 19/L

Figyelt kérdés

Valahogy amikor én érek rá,nem tudok senkivel sem beszélgetni,mert mások nem érnek rá,gondolom ezzel vannak még így páran😂.


Ismerkednék vagy barátkoznék,de főleg ismerkednék komolyabban,ha valakinek lenne hozzá kedve szintén,mert..miért is ne? Nem tudnék okot mondani ez ellen,lehet jók leszünk egymás újévében..de lehet rosszak. Na jó,nem!


Magamról nem szeretnék itt most írni,szerintem sejthető,hogy nem vagyok egy komoly lény (és faszi sem,bocsánat),úgy hogy hozzám hasonlóakkal ismerkednék. Szeretek filozofálni,sok olyan kérdést fel szoktam tenni,de azért a humor nagyon fontos,vagy csak a nevetés.


Semmi elvárásom,mondjuk házasok,kapcsolatban lévők (barátkozás pipa) komoly ismerkedésbe légyszi így ne kezdjünk,hiába akartam régen szerető lenni,hidd el,rossz lennék,mert egyben féltékeny is és előbb elhagynálak.+Megadok minden oldalt,ami kell,tehát insta,messenger,onlyfa..(nem,az nincs,de jól hangzott volna a felsorolásban),és emiatt nem kamu fiókot várok cserébe,mert nálam ez ilyen alaptisztelet,mivel zavar,hogy nem tudom kivel beszélek,úgy,hogy még milliókért sem adnám ki a személyt. (1.bizalmi lépcsőfok) Helyileg pedig én itt nyugaton és é-nyugaton vagyok,de nem zárok ki senkit emiatt,ha vevő lesz majd találkozók megoldására. (Ismerkedésnél)


Várok üzenetben minden, kérdésben megjelölt szexualitású női illetőt,akinek kedve van.😁



2021. dec. 13. 23:11
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Igazi gyk híresség vagy már Wanderwolf🤣
2021. dec. 14. 11:47
 22/30 anonim válasza:
Szerintem nem rólam kellene témázgatni.Hanem a hölgynek írni ha már az ő kérdése alatt beszélgettek :D
2021. dec. 14. 13:04
 23/30 anonim válasza:

Hello! Nem szeretnék komoly kapcsolatot, de ha gondolod, beszélhetünk néha. Ha ez neked is megfelel, akkor írj.

18/L

2021. dec. 15. 22:19
 24/30 anonim válasza:
már megint elbujt a farkuci :(
2021. dec. 16. 01:10
 25/30 anonim válasza:
Amúgy valakinek válaszolt a hölgy?( Mármint aki feltette a kérdést)
2021. dec. 16. 07:35
 26/30 anonim válasza:
Nekem nem.
2021. dec. 16. 11:54
 27/30 anonim válasza:
Nekem sem.
2021. dec. 16. 13:39
 28/30 A kérdező kommentje:
Most nem igazán tudom itt hány ember van,összesen 3an írtak rám,abból 2 személlyel régebben is beszéltem,1 srác írt még,és 1 valakinek én írtam,aki kicsit téves képzeteket alakított a fejében rólam,úgyhogy most kíváncsi lennék,kivel nem beszéltem,mert akkor ráírok a több ezer kérdés közül eggyel+egy őszinte bocsánattal😂
2021. dec. 16. 16:54
 29/30 anonim válasza:
Nekem nem válaszoltál 😅
2021. dec. 16. 17:57
 30/30 anonim válasza:
Hali, nekem is lenne kedvem
2022. jan. 18. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!