Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus/biszex/pán/queer...

Leszbikus/biszex/pán/queer lányok és nők közül lenne valakinek kedve beszélgetni? 19/L

Figyelt kérdés

Valahogy amikor én érek rá,nem tudok senkivel sem beszélgetni,mert mások nem érnek rá,gondolom ezzel vannak még így páran😂.


Ismerkednék vagy barátkoznék,de főleg ismerkednék komolyabban,ha valakinek lenne hozzá kedve szintén,mert..miért is ne? Nem tudnék okot mondani ez ellen,lehet jók leszünk egymás újévében..de lehet rosszak. Na jó,nem!


Magamról nem szeretnék itt most írni,szerintem sejthető,hogy nem vagyok egy komoly lény (és faszi sem,bocsánat),úgy hogy hozzám hasonlóakkal ismerkednék. Szeretek filozofálni,sok olyan kérdést fel szoktam tenni,de azért a humor nagyon fontos,vagy csak a nevetés.


Semmi elvárásom,mondjuk házasok,kapcsolatban lévők (barátkozás pipa) komoly ismerkedésbe légyszi így ne kezdjünk,hiába akartam régen szerető lenni,hidd el,rossz lennék,mert egyben féltékeny is és előbb elhagynálak.+Megadok minden oldalt,ami kell,tehát insta,messenger,onlyfa..(nem,az nincs,de jól hangzott volna a felsorolásban),és emiatt nem kamu fiókot várok cserébe,mert nálam ez ilyen alaptisztelet,mivel zavar,hogy nem tudom kivel beszélek,úgy,hogy még milliókért sem adnám ki a személyt. (1.bizalmi lépcsőfok) Helyileg pedig én itt nyugaton és é-nyugaton vagyok,de nem zárok ki senkit emiatt,ha vevő lesz majd találkozók megoldására. (Ismerkedésnél)


Várok üzenetben minden, kérdésben megjelölt szexualitású női illetőt,akinek kedve van.😁



2021. dec. 13. 23:11
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

de igen is az vagy wander, és még a szívemet is összetörted :( de ugye neked csak játék a szerelem, könnyű lehet ha sétálsz a szívemen.

BTW ne hallgass a rossz népekre emelkedj főléjük és ne állj le velük vitatkozni hidd el már is jobb lesz minden :)

F/28

2021. dec. 14. 00:28
 12/30 anonim válasza:
7: Én eddig is a minőséget vitattam, nem a kommunikáció tényét. De mindegy. Szimplán annak akartam hangot adni, hogy nekem álságos, ha valaki beszélgetést akar kezdeményezni elméletben, aztán nemhogy nem vezeti a társalgást, hanem még kvázi vallatni kell, hogyha egész mondatokat akar tőle kapni az ember.
2021. dec. 14. 00:28
 13/30 anonim válasza:
Amúgy mit keres a kommentszekcióban a 28/F, ha a kérdező LÁNYOKKAL akar beszélgetni?
2021. dec. 14. 00:30
 14/30 anonim válasza:
Wanderwolffal már én is próbáltam beszélgetni, tényleg lehetetlen. Ahhoz képest, hogy milyen kétségbeesetten próbál itt partnert találni, többet is beletehetne – ahogy a 4-es írja – „sziamizuokéköszihellójóéjtjóreggelt”-nél.
2021. dec. 14. 01:01
 15/30 anonim válasza:

Itt ilyen sok a saját neméhez vonzódó nő?


F

2021. dec. 14. 01:13
 16/30 anonim válasza:
Nem tűnt fel, te nagyon zseni, hogy itt kb. három ember beszélget most egymással?
2021. dec. 14. 01:29
 17/30 anonim válasza:

18: Kössz a becsmérlést. Igazán kedves tőled. De igen, látom. De azt is látom, hogy az este folyamán elég sok meleg női válasz érkezett más kérdések alá ezért kérdeztem, hogy mik a tapasztalatok. Persze lehet, hogy azt is az a három nő írta...

Még egyszer kössz...

2021. dec. 14. 01:34
 18/30 anonim válasza:

Most komolyan rólam témáztok?

Nincsen véletlen jobb dolgotok?

Minthogy más kérdését trollkodjátok tele?:D

Ez azért már....

2021. dec. 14. 08:08
 19/30 anonim válasza:
#14 ugyan ez a tapasztalatom.
2021. dec. 14. 10:14
 20/30 anonim válasza:
Igen, komolyan rólad témázunk. De én is kérdezhetném, hogy most komolyan majdnem minden nap ki kell írni egy kérdést, hogy társat keresel? Unalmas már. Én is magányos vagyok, mégsem írok ki naponta kérdést, tudomásul veszem, hogy ez itt nem megy, máshol kell próbálkoznom. Amúgy eldönthetnéd már végre, hogy ki vagy, egyszer lány vagy, egyszer meg nem-bináris. Nehéz kiigazodni rajtad.
2021. dec. 14. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!