Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék ismerkedni 28-35 év...

Szeretnék ismerkedni 28-35 év közötti nőkkel Budapestről. 35 éves óbudai, bérszámfejtő vagyok 184 magas, 2 szobás panelban élek. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 08:03
1 2
 11/18 anonim válasza:
Irodai dolgozó vagyok, délután meg le se teszem az ecsetet :D Nem tudom, miért ütné a kettő egymást
2021. dec. 6. 10:11
 12/18 A kérdező kommentje:
Látom a válaszadók megtaláltak, hogy hogyan trollkodják szét a kérdésemet. Köszi!
2021. dec. 6. 10:48
 13/18 anonim válasza:

Ilyen ellenséges stílussal ne csodálkozz, ha nem ismerkedik veled senki.

Te se ismerkednél annyi alapján, hogy szállodaipari dolgozó vagyok, belvárosban élek, 170 magas. Ebből semmit nem tudsz meg. Inkább társkeresőn nézelődj, ott szoktak lenni ilyen száraz adatok.

2021. dec. 11. 13:21
 14/18 anonim válasza:
#13 +1
2021. dec. 11. 13:34
 15/18 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Erősen besavanyodott, kissé mimóza alkatnak tűnsz, legalábbis külső szemlélőként. Kicsit több lazaságot, humort kéne belevinni a kommunikációdba, és akkor jobban működne a dolog.

De ha már itt tartunk: Azóta lett valami pozitív változás? :)

2022. ápr. 12. 03:10
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös!


Megkérdezhetem, hogy milyen nemű vagy?


Nem lett változás. Egy-két válaszlevelet kapok online, eléggé messze vagyok még a személyes találkozástól.


Amúgy pedig igazat adok, kissé megkeseredtem 35 ( lassan 36 ) éves koromra. Szerintem ezt is meg lehet valahol érteni ha valaki hosszú évek után sem találja a társát, egy kissé 'megkeményedik'. De teljesen jogos, hogy kell a lazaság, azonban azt gondolom, hogy ez élőben működik csak, vagy már telefonon is amikor az emberek tudják használni a nonverbális kommunikációt és nem csak online a virtuális térben beszélgetnek. De igen, mimóza, fanyar alkat vagyok. Viszont ez jellembeli dolog. Azért nagyon sok ilyen ember van Magyarországon, és mégis van párjuk, szóval én nem ebből indulok ki.


Ami még furcsa, hogy sok olyan lánnyal leveleztem, vagy olvastam a profiljukat akik magukat nagy társasági, vidám, humoros, kedves embernek tartották mégis egyedül. Szóval szerintem nem ez a siker nyitja.


Biztos jobb derűsen élni, de nem ettől lesz valakinek párja.

2022. ápr. 12. 08:38
 17/18 anonim válasza:

Kedves kérdező! 15-ös vagyok.


Férfiból vagyok, ez tény és való, de át tudom érezni a problémádat, mert én is ettől szenvedtem több mint 2 éven át, egy hosszabb kapcsolat után. Társkeresőkön próbálkoztam én is. Bizonyos szempontból rosszabb, bizonyos szempontból jobb volt az én esetem. Rosszabb, mert bár én kaptam válaszokat, sokakkal beszélgettem & videochat-eltem és 6-7 lánnyal össze is hoztam személyes találkozót 2 év alatt, folyton kudarcot kudarcra halmoztam, rendkívül kiborított ez az egész. Azért mondom, hogy ez rosszabb valahol, mintha nem írnak vissza, mert abban a tudatban élsz, hogy egy csomó lehetőséget elszalasztottál, és emiatt egy rakás sz*rnak érzed magad. Ha nem írnak vissza, akkor legalább tudod, hogy nem veled van valami oltári nagy baj, ennyiből jobb a te eseted.


Megmondom őszintén, nekem az segített, hogy miután teljesen tanácstalan lettem, kudarcot kudarca halmoztam, szó szerint depresszióba zuhantam, egyszer csak elhatároztam, hogy sz*rok az egészre, akkor inkább maradok egyedül, majd lesz, ami lesz. És onnantól valahogy sokkal jobban sikerültek a randik, sokkal tovább jutottam a nőkkel. Végül összejött a dolog az utolsó csajjal, akit azóta nagyon szeretek. De ez bizony egy hosszú fejlődési folyamat volt! És igen, az igényesebb nők nagyon tudatosan megválogatják a párjukat, ezt kalkuláld be.. kénytelen leszel te is nagyon igényes és felkészült lenni, lelkileg kiegyensúlyozottnak lenni. Cseppet se könnyű komoly kapcsolatot találni, a nők nagyon igényesek a párválasztásban, sajnos valamilyen szinten a topon kell lennünk nekünk, férfiaknak. Ezt muszáj elfogadnunk.


Bár én még csak 28 vagyok, sokakkal ellentétben át tudom érezni a problémád, még ha te jóval idősebb is vagy, és kevesebb választ is kapsz. De szerintem ne add fel a társkeresőt, csak próbálj meg valahogy kitörni ebből a megkeseredett, megkeményedett állapotból, lazábbra venni a dolgot (ezt úgy tudod elérni a legkönnyebben, ha ambiciózus vagy, szakmai célokat vagy álmokat tűzöl magad elé). Nekem amióta sikerült átprogramoznom az agyam egy ilyen gondolkodásmódra, azóta sokkal könnyebben megy az egész ismerkedős téma. Lényeg, hogy ne a csaj téma legyen a legfontosabb, hanem próbálj az álmaidnak élni, de az álom ne egy csaj legyen, hanem inkább szakmai cél.

Summa summarum, dolgoznod kell magadon, át kell állítani az agyad egy másfajta gondolkodásmódra és hidd el, sokkal jobb lesz minden. Nekem két évembe telt, mire rájöttem, mi a kulcs.


Még egy apróság: a hiedelmekkel ellentétben nagyon is számít, hogy mit írsz Tinderen vagy Badoo-n (mint a két NEM hagyományos társkeresőn). Ezt is saját tapasztalatból mondom, mert eleinte senki nem válaszolt, később meg olyan 10-ből 4-en. Ha gondolod, ebben tudok tanácsot adni privátban, hogy mivel érdemes nyitni, már másnak is adtam itt tanácsot, és két hét alatt össze is szedett egy jó csajt az illető :-D


Remélem, hasznos volt a válasz, igyekeztem.

2022. ápr. 13. 01:21
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös/17-es válaszoló!


Igazán köszönöm, hogy ennyi időt szántál a válaszra. Jó, hogy vannak akik komolyan veszik az oldalt és megfogalmaznak tanácsot, véleményt, választ és nem csak trollkodni járnak ide. Magyarul elhiszem, hogy Te egy valós személy vagy, valódi tapasztalatokkal és most azt osztottad meg velem.


Hadd legyek én is őszinte veled.

Kis kitérő: a ’sokkal idősebb vagy’ mondat kissé zavart, de talán 30-as éveid közepén már te is máshogy fogod ezeket látni férfi szemmel. Van egy kollégám aki 23 éves és van egy 48 éves szomszédom. Mindkettővel tök jóban vagyok és én vagyok kettejük között pont korban, de a különbséget nem annyira érezni, talán egyáltalán nem. Ezért van igazság abban ( férfi szemmel mindenképpen ) hogy a kor csak egy szám.

De hagyjuk is ezt 😊.

Akkor a reakcióim, felvetéseim, válaszaim azokra amiket írtál:

Nos abban abszolút egyetértünk, hogy ha sokszor találkozik az ember akkor valóban egy rossz érzés tud kialakulni. Kb. 14 éves koromtól kb. 33 éves koromig csináltam ezt. Aztán jött a covid és ennek ’hála’ leálltam vele. Már 29-33 között is egyre ritkában, de 3 éve lassan szinte egyáltalán nem találkozom.

Miért is? Először is a problémák a társkeresőkkel:

- Maguk az oldalak sokszor nem szűrnek és tele van kamu profilokkal. A fizetős oldalak is mint a Randivonal amin én jelenleg előfizetéssel fent vagyok.

- Badoo, Tinder: ezeknek az ingyenes verziója pláne tele van nem szűrt és ’fake’ profillal.

- Aztán ott van a férfi többlet, 2-3-4x annyi férfi van fent ezeken az oldalakon így egy nőhöz akár 5-10-20-50-100 megkeresés is érkezhet naponta. Hiába írsz te frappánsat mégis ahogy írtad ki kell tűnni valamivel és nem mindenki jó ebben.

Szóval emiatt is hagytam fel vele ( bár most előfizettem tavaszra ), mert annyira nehézkes. De tavasszal van egyfajta zsongás, ilyenkor kicsit nyitottabbak lesznek a nők és többen elkezdenek érdeklődni.


Abban, hogy az ember fejlessze magát, gondolkodásmódot változtasson abszolút igazad van de önmagát megerőszakolni senki sem tudja, van aki melankolikusabb típus van aki „nehezen oldódik” ( rám ez utóbbit szokták rám sütni ), holott nem igaz, csak nem mindenkivel szeretek feloldódni, óvatosabb vagyok, aztán néha feloldódom de rossz ember előtt, aki aztán hátbadöf kb.


Az meg, hogy ez egy verseny kvázi a nők kegyeiért egy tény. Viszont szerencsére 30 felett csökken a tesztoszteron és kevésbé állunk ebbe bele.

Őszintén én nem szeretném, hogy azért „szeressen” belém egy nő amit elértem vagy ahogy előadom magam. Tudom klisé de azért legyen velem mert tetszem neki ( valami bennem külsőre és belsőre és úgy általában ahogy élek, ahogy tervezek, ahogy gondolkodom ). Szóval nem fogok emiatt előrébb lépni mert akkor másba „szeret” bele és nem lesz hosszú életű a kapcsolat.


Szóval nehéz ügy ez, de úgy gondolom az is nehezíti, ezt az online közösségek ( red pill, mgtow, incel stb. ) ismerik nagyon jól: a nők felfele választanak. Magyarul egy 6-os nő egy 7-es, 8-as 9-es pasit keres, sose randiznak lefele.

A férfiak sokkal reálisabban látják, hogy kinél van esélyük és kb. a szintjükön próbálnak ismerkedni, de az online világnak „hála” a nők azt hiszik, hogy 2-3 szinttel magasabb férfinál is van esélyük. Valóban van, de mellettük 20 másiknak is így „ki lesznek használva”.

Aztán lesz egy kor, ez kb. 37-42 között jön el ( ez régen már 30 körül eljött de kitolódott sajnos ) amikor rájönnek, hogy kellene már valami stabil és akkor kezdenek el reálisabban ismerkedni.

Én sose lőttem nagyon felé, de persze nagyon alá sem, mégsem kaptam esélyt mert nem voltam elég gazdag, elég izmos, elég vicces, elég kalandvágyó.

Lehet ideig óráig kibújni a bőrünkből de hosszútávon úgy is kibújik a szög a zsákból.


Ezért rossz az online világ mert elhiteti a nőkkel, hogy ők többek, jobbak mint amilyenek. A nők nagyszerű lények, de sajnos mindig felülismerkednek, és túl sokszor csak későn esik ez le nekik.


Na kb. ennyit tudtam hozzátenni.

Amúgy pedig gratula a kapcsolathoz 😊.

2022. ápr. 13. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!