Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék ismerkedni 28-35 év...

Szeretnék ismerkedni 28-35 év közötti nőkkel Budapestről. 35 éves óbudai, bérszámfejtő vagyok 184 magas, 2 szobás panelban élek. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 08:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ez a bérszàmfejtő, 2 szobás panel a troll kezdőcsomag része😄
2021. dec. 6. 08:21
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es: nem értem amit írsz. Mire célzol?
2021. dec. 6. 08:26
 3/18 anonim válasza:
"Valaki esetleg?" :D
2021. dec. 6. 08:55
 4/18 anonim válasza:
Miért írod ki ezt a kérdést kb három naponta?
2021. dec. 6. 08:57
 5/18 anonim válasza:

Ha szingli lennék (és kicsit idősebb), akkor sem jelentkeznék. Nem tudok rólad semmit.


Mit csinálsz a szabadidődben? Milyen ember vagy? Mik a terveid a jövőre nézve?


Ezek a lényeges dolgok.

2021. dec. 6. 09:03
 6/18 A kérdező kommentje:

5-ös ezeket így leírni mint valami állásinterjúra a motivációs levelet? Köszi de ezt azzal osztanám meg akivel elkezdünk ismerkedni.


A nők eléggé fordítva ülnek a lovon, először akarnak mindent tudni aztán a lényeget, hogy egyáltalán arrafele lakik e mint ők , független-e , komoly kapcsolatot keres-e....


Egyáltalán minek írni a kérdésemre ha nem vagy szingli.


Komolyan nem értelek!

2021. dec. 6. 09:13
 7/18 anonim válasza:

Vigyázz, mert betelepszik egy olyan nő, aki hazudja a szeretetet, aztán megnézheted magad.

Nem tudod kitenni, és annyi a nyugodt életnek.

Saját tapasztalat...Nehezen szabadultam meg .

2021. dec. 6. 09:15
 8/18 anonim válasza:

#6 Akkor segítsen neked a mucsaröcsögei rekkencs :)


Ne csodálkozz, hogy nem akad jelentkező.

2021. dec. 6. 09:18
 9/18 anonim válasza:
Kérdező, én egyetértek az 5. válaszolóval. Nekem eléggé antipatikus, hogy a melódat és a magasságodat emeled ki ("A nőőők eléggé fordítva ülnek a lovon" szöveggel együtt tök vicces) de hogy pl. szeretnél-e gyereket (ami egy nagyon fontos alapkérdés) vagy hogy sportos vagy-e (a sportos embereknek sokszor alapfeltétel, hogy a párja is az legyen, tudjanak közösen túrázni pl.) nem derül ki.
2021. dec. 6. 09:22
 10/18 A kérdező kommentje:

Sportos vagyok eljárok terembe de nem mászok hegyet vagy megyek teljesítmény túrára.


A foglalkozásomat azért írtam ki hogy tudják irodai dolgozó vagyok nem művész, nem magasan képzett értelmiségi és nem is műszaki szakember. Sok nő keres szerelőt, vagy éppen 'dr.' végzettségűt és egyik se vagyok, csak egy irodista!


Ezért írtam ki. Amúgy randin az első kérdés a mivel foglalkozol csaxólok....

2021. dec. 6. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!