Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mikor töltöttél el utoljára...

Mikor töltöttél el utoljára úgy egy napot, hogy nem nyúltál a telefonodhoz, internethez stb... ?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést ismerkedős, társkeresős beszélgetésbeindítósnak szánom, ezért a kategória...


Szóval ilyen telefon, tablet, tv... ilyenek mentes napot?

Napi hány órát telefonodhoz, foglalkozol a kütyüjeidhez?


Kort én nemet is írjatok.


28/F


2021. nov. 24. 22:38
1 2
 11/17 anonim válasza:

Covid előtt sokszor volt ilyen. Azóta leérettségiztem, egyetemista lettem plusz elkezdtem homeoffice-ban dolgozni.

Amúgy zenehallgatás telefonról (de net nélkül), még belefér?

Szombaton majdnem ilyen napom volt, de nem egész nap. Pl telefon ébresztőjére keltem és reggel még megnéztem az aznapra vonatkozó üzeneteimet.

Sajnos nem tudom mikor lehet legközelebb ilyen napom, mivel az internet elengedhetetlen ahhoz, hogy dolgozzak. Talán karácsonykor majd nem kell neteznem.

2021. nov. 25. 08:39
 12/17 anonim válasza:
Szívkórházban intenzív osztályon.
2021. nov. 25. 09:01
 13/17 anonim válasza:

Nincs telefonom.

Amikor internethez sem nyúltam?

valamikor 2-3 éve sátrazáskor több napon át.

2021. nov. 25. 09:57
 14/17 anonim válasza:
A heti átlagom szerint napi 10órát van a telefon képernyője bekapcsolva naponta. Ez sokszor valtozik. Pedig dolgozom és rengeteget kell telefonáljak. Abszolult el tudom felejteni, könnyedén lerakom bármikor,ha megyek nyaralni akár.. 31f
2021. nov. 25. 09:59
 15/17 anonim válasza:
Gyerekkoromban.
2021. nov. 25. 13:25
 16/17 anonim válasza:
Eletem elso 19 evet mobil meg internet nelkul toltottem
2021. nov. 25. 15:51
 17/17 anonim válasza:
1996ban
2021. dec. 2. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!