Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mikor töltöttél el utoljára...

Mikor töltöttél el utoljára úgy egy napot, hogy nem nyúltál a telefonodhoz, internethez stb... ?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést ismerkedős, társkeresős beszélgetésbeindítósnak szánom, ezért a kategória...


Szóval ilyen telefon, tablet, tv... ilyenek mentes napot?

Napi hány órát telefonodhoz, foglalkozol a kütyüjeidhez?


Kort én nemet is írjatok.


28/F


2021. nov. 24. 22:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* telefonozol, kütyüjeiddel
2021. nov. 24. 22:39
 2/17 anonim válasza:

Minden évben elmegyek vízitúrázni, olyankor csak vészhelyzet esetére viszek telefont. Be se szoktam olyankor kapcsolni.

Amikor vége és vissza kell térni a hétköznapokba akkor érzem mennyivel jobb telefon nélkül élni. Szinte rossz érzés fog el amikor vissza kell kapcsolni.

2021. nov. 24. 22:54
 3/17 anonim válasza:

Hüm

Jó kérdés és sajnálatos módon nagyon sokat is kell gondolkoznom rajta :(

Angliában élek jelenleg a covid óta nagyon ritkán jutok haza végre a családdal vagyok ki se veszem a táskámból élvezem a társaságukat bár aznap este amikor megy mindenki aludni én is más helyre akkor szoktam mobilozni szóval kb 12 óra teló nélkül.

Ilyenkor mikor dolgozom csak este ,munka közbe semmi teló

Este is inkább a híreket olvasom hogy tájékozott legyek nagyjából ennyi de őszintén kb 6 éve volt az amikor utoljára elvoltam telo meg minden sz@r nélkül (még nyomógombos telom volt) és épp ezért nem akartam lecserélni mert tudtam hogy én is teló függő leszek majd :(

2021. nov. 24. 23:23
 4/17 anonim válasza:
Szinte nincs ilyen napom sajnos, viszont szeretnék betervezni egy ilyen digitális detoxot, hogy minimum egy napig hozzá se nyúlok egyáltalán. :) Hát meglátom, hogy sikerül, ez a kérdés mindenesetre ismét felhozta bennem a gondolatot.
2021. nov. 24. 23:52
 5/17 anonim válasza:
Nemrég 10 napig nem interneteztem,büszke is vagyok magamra. (mondjuk azért volt,mert beszart a monitor)
2021. nov. 25. 00:52
 6/17 anonim válasza:
Twgnap
2021. nov. 25. 03:46
 7/17 anonim válasza:

2002. április 28.-a óta van mobiltelefonom. Azóta emlékeim szerint nem igazán volt telefonmentes napom.


Ha az internet szolgáltatás néha kihagy, az előfordul. Ennek pontos dátumát nem tudom, de nem lehetett annyira régen.


47/N

2021. nov. 25. 03:57
 8/17 anonim válasza:

Nem keresek társat semmiképpen, hosszútávú levelezéseket is beszüntettem határozatlan időre (covid.)


A régebbi ismeretségeim kivételt képeznek a személyes találkozásokat illetően. Hivatali ügyintézés úgyszintén.


Privátok nagy többségét törlöm, vagy válasz nélkül hagyom!


7-es válaszoló.

2021. nov. 25. 04:01
 9/17 anonim válasza:

Szerintem már kb azóta nem volt ilyen hogy megismertem az internetet. Az olyan 2011 körül volt. Külföldön élek, itt nincsenek barátaim, csak a családom, ha nem netezhetek vagy foglalkozhatok elektronikus eszközökkel akkor depressziós leszek. De idővel ha úgy alakul le szeretnék szokni mert nagyon függő vagyok. Most a munkám miatt napi ~ 6 órát netezek, korábban mikor nem dolgoztam ez napi 17 órát is neteztem.

21L

2021. nov. 25. 05:45
 10/17 anonim válasza:
Soha, és nem hiszem hogy ez baj lenne
2021. nov. 25. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!