Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi ötleteket tudnátok...

Első randi ötleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 14:05
 1/7 anonim válasza:

Privát spa day.

Lecsekkolhatod amit le kell csekkolni, tuti szex a vége, és villantod, hogy van mit aprítani :)

2021. nov. 22. 14:06
 2/7 anonim válasza:
Étterem, mozi.
2021. nov. 22. 14:19
 3/7 anonim válasza:

Kort azért jó lett volna tudni hozzá. Feltételezem fiatalok vagytok, különben nem kérdeznél ilyeneket.

Én azt gondolom, olyan helyszín lenne jó, ahova mindketten szívesen mentek. Főleg ő. Ha tudod mit szeret, milyen helyeket, akkor oda menjetek. Cukrászda, kávézó. Esetleg jobb idő esetén egy séta. Ha jól megy a dolog, akkor talán egy mozival is bepróbálkozhatsz és hátha...

A legfontosabb mégis az, hogy beszélgessetek, kommunikáljatok egymással. Érdeklődj és érdeklődve figyeld!

2021. nov. 22. 14:30
 4/7 anonim válasza:

Én mindig is a kávézóra esküdtem, tinikoromban is (fiatal vagyok, nem öreg). Kulturált, nyugodt, nem üvölt a zene, mégiscsak válogatottabb a közönsége, mint egy kocsmának, bárnak, lehet rendesen beszélgetni. Tovább lehet állni sétálni vagy bárhova, ha nagyon jó a hangulat. Ha viszont esetleg nem az, könnyű lelépni.

A mozi, színház, szórakozóhely, sportesemény, koncert, lézershow stb tök jó, ha már többedszerre mentek, de nem akkor, mikor konkrétan beszélgetni kéne, hogy eldöntsd, szimpi-e a másik. Márpedig ezeken a helyeken nem illik vagy nem lehet egyszerűen beszélgetni, mert pl túl hangosak.

Az étteremnek azért illik megadni a módját, egy Meki 14 évesen megy el. De az elegánsabbaknál meg megint csak az a baj, hogy azért 1-2 órát eltölt ott az ember, amíg megeszik mindent, nem fogsz felállni a két megrendelt fogás között.

Strand, uszoda szerintem tolakodó. Legalábbis én nem akarnék egyből fürdőruhában megjelenni a partner előtt, pedig nem vagyok kövér.

Sportolásnál, futás, kondi stb megint csak nem egymáson van a hangsúly. Itt mondjuk télen a korizás azért lehet jópofa.

2021. nov. 22. 15:31
 5/7 anonim válasza:

Mindenre megvannak a helyek.


Ha szerelemre vágysz, akkor azt úgyis érzi mind a két ember, nem kell ahhoz semmiféle előre kiszámított pontos terv sem.


Ha meg szex kell, nos a legtöbb esetben úgyis csak az van, erre meg van egy rakás hely, ilyen-olyan tili-toli klubok.

2021. nov. 22. 15:46
 6/7 anonim válasza:
Vidd el a parkba, kezd el fűzni a kiscsajt majd lepd meg az egyszeművel, hogy felordíthassa ÚRISTEN VERY BIG444!!!
2021. nov. 22. 23:11
 7/7 anonim válasza:
Menjetek olyan helyre, ahová mindketten szìvesen jártok!Mondjuk az ágyba!
2021. dec. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!