Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok SOS ötleteket adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok SOS ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Kedden lesz randim egy fiúval és hát nem igazán tudjuk, hogy hova menjünk.A korlátozások miatt nehéz és kellene valami jó hely idōeltöltéshez.

(Elsō randink)



2020. dec. 19. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szintén így vagyok, én eddig folyóparthoz vittem lányt sétálni, de pocsék hozzá az idő. Ha már van köztetek valami komolyabb, meg ismeritek egymás szüleit, akár lehettek egymásnál is.
2020. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Javaslom az Írottkő-kilátót!

Ha budapestiek vagytok, akkor nem is kell izgulni, hogy nem tudtak majd beszélgetni, mert mire odaértek, már fodulhattok is vissza.

A közös útnál viszont lesz kínos csend.


Komolyabban: A plázák tele lesznek, hiszen dec. 22.

Én most Gellérthegyre vagy pl. Normafa környékére mennék sétálós randira.

2020. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el sétálni valamilyen parkba!
2020. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
de jo nektek van kivel 😂
2020. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek autózni... most komolyan nincs ott semmi latni valo ahol eltek? Mondanam vikendhazatokba stb
2020. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!