Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderes kérdés! Te mit...

Tinderes kérdés! Te mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel matcheltünk, a leírását imádom, a képei alapján szimpatikus és szívesen megismerném de majdnem 150 km a távolság. Nem alkalmi kapcsolatot keresek, szerintetek érdemes ráírnom? Lehet belőle valami?

Lent lehet szavazni, meg bármilyen megjegyzést kommentben is, várom köszönettel.



2021. okt. 20. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Írj rá, mit veszítész?
Inkább hanyagold
49 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az első válaszopciónál természetesen az "veszítesz" akart lenni :D
2021. okt. 20. 15:23
 2/13 anonim válasza:
Drága a benzin :d de te tudod.
2021. okt. 20. 15:25
 3/13 anonim válasza:
kb 3ezer forintból (ha diák vagy) megjárod vonattal/busszal. A ráírást meg szerintem meg se kéne kérdezni, simán, azon tényleg nincs vesztenivalód. Nem akarlak elkeseríteni, de életed szerelmét valószínűleg nem a tinderen fogod megtalálni, de sok sikert!
2021. okt. 20. 15:36
 4/13 DeMoR válasza:
A távkapcsolat kényszer állapot, nem pedig párkapcsolati forma. ;)
2021. okt. 20. 15:37
 5/13 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen élethelyzetben vagytok. Pl.: megvan-e már az egzisztenciája, van-e olyan munkahely, amit mondjuk feladnátok a másikért... otthagynátok a régi életet a másikért? Mi van, ha nem jön össze? Persze nem vagyok pesszimmista, sőt... én hiszek a szerelemben, és ha szeretek valakit, akkor kezdenék értünk új életet. De a távolság szempontjából ezek fontos dolgok, amiket meg kell beszélni, ha ismerkedni kezdenétek és komolyra fordulna a szó... itt még nem tartotok.


De köszönj rá mindenképp, ne hagyd ki a lehetőséget. Nincs veszteni valód, és rövid az élet. Sok sikert.


(35 éves nő)

2021. okt. 20. 15:38
 6/13 anonim válasza:

Szerintem mindenképp megéri ráírni!

Én is tinderen ismerkedtem meg a párommal, 70km volt köztünk. Az elején hitetlenkedtem, hogy lesz ebből bármi is. De aztán az élet úgy hozta... Online oktatás lett, így kb mindig együtt tudtunk lenni. Utána teljesen más irányba kezdtünk el dolgozni, de most már minden sínen van, együtt lakunk, itt dolgozok ahol ő lakik és hétvégén haza járunk az én szülő falumba.

Tegnap voltunk 2 évesek:)

Viszont a benzin tényleg drága:D

2021. okt. 20. 15:38
 7/13 anonim válasza:

#6


'19-ben hol volt online oktatás?

2021. okt. 20. 16:15
 8/13 anonim válasza:

Ja hogy akkor már együtt voltatok, akkor semmi. :D


Az szép, jó gyorsan alakultak a dolgok. :D

2021. okt. 20. 16:16
 9/13 anonim válasza:

A férjemmel 180km-re laktunk egymástól, mikor rám írt (más társkeresőn). Nem gondolta, hogy komoly lesz a dolog, de mégis az lett. 7 éve együtt vagyunk. :)


Írj rá, sosem tudhatod, mi lesz.

2021. okt. 20. 16:34
 10/13 anonim válasza:

Tapasztalatbol mondom,

Minden sarkon be kell fordulni, mem tudhatod mi van mogotte

2021. okt. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!