Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Most, hogy 28 évesen már nem...

Most, hogy 28 évesen már nem nagyon kérik el a személyimet, érdemes beiratkoznom egyetemre hogy csajozhassak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 21:51
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Milyen szakra jelentkezel kérdező?
2021. okt. 8. 22:44
 12/36 A kérdező kommentje:
Most ezt nem tudom, ilyen BGE meg ilyenek, ahol sok a fiatal bulizó pcsa.
2021. okt. 8. 22:47
 13/36 anonim válasza:
Gőze nincs a kérdezőnek az egyetemről. 😅😆
2021. okt. 8. 23:26
 14/36 A kérdező kommentje:
Most az se érdekel ha nem végzem el, egy évig olyan csajokat kurogatnék amikről csak álmodnak egyesek.
2021. okt. 8. 23:54
 15/36 anonim válasza:
Hát ilyen hülye vagy akkor te nem fogsz kurogatni senkit.
2021. okt. 9. 00:00
 16/36 anonim válasza:
Gyaaaaaaa
2021. okt. 9. 00:03
 17/36 anonim válasza:

Öcsém ez a gyerek még szerintem csak képről látott nőt. Egyetemet meg képről se...


Kérlek, próbálj meg BEIRATKOZNI egy egyetemre xd Menj el az egyetemre, mondd a portán, hogy a dékánt keresed, szeretnél beiratkozni. Nekik is add elő, hogy mi motivált az egészre :D Hadd legyen egy jó napjuk :D

2021. okt. 9. 00:15
 18/36 anonim válasza:
Bevallom őszintén ilyen kérdéssel még nem találkoztam.
2021. okt. 9. 00:20
 19/36 Gymnospermatophyta válasza:

" 28 évesen már amúgy is gáz lenne nappalin tanulni, biztos nem állnék szóba ilyen pasival, aki ennyi idősen munka helyett még mindig nappalin bohóckodik "

Már miért lenne gáz? Nálunk is volt a csoportban 27/28 éves. Senki nem foglalkozott vele mennyi idős, ha nem mondja nem is tudtuk volna. Semmi gond nem volt a sráccal. Nem értem ez miért lenne gond, hogy valaki megszeretne tanulni egy szakmát. A tanulás és a tudás sosem gáz. Annyi féle szituáció lehet, nem tudhatod, hogy miért tanul valaki 28 évesen egyetemen. Lehet, hogy előtte már dolgozott nem is rossz helyen pár évet és szerzett tapasztalatot, s úgy gondolta többre akarja vinni vagy csak simán a munkájához jól jön az ott szerzet tudás/papír és tesz egy ilyen "kitérőt". Vagy már a második szakmát tanulja. :) Biztos megvan az a szituáció is, amikor gáz, de önmagában egyáltalán nem az.


Hogy konkrétan a kérdezővel nem állnál szóba ilyen válaszok után, azt inkább megtudnám érteni.

2021. okt. 9. 00:34
 20/36 anonim válasza:

Én ismerem a portást a BGE-n, menj oda, mondd meg, hogy a Béla küldött és akkor ingyen beenged, be sem kell iratkoznod!

Ja és ad névsort a bulizós picsákról, akik szeretik az alig 18-nak kinéző 28 éveseket!

2021. okt. 9. 01:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!