Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen nő Magyarországon?

Létezik ilyen nő Magyarországon?

Figyelt kérdés

- Nem iszik és nincs semmilyen káros szenvedélye

- Nincs tetoválása és piercingje( maximum a köldökében)

- Foglalkozik a testével és nőiesen öltözködik

- Megértő, kedves, szeretetteljes, ragaszkodó

- Nem karrierista, világutazó vagy bulizós típus

- Nem szeretne gyereket



2021. aug. 8. 17:40
1 2 3 4 5
 41/48 Thunderfairy válasza:
A játékbóltok polcain vannak ilyen lányok.
2021. aug. 8. 20:51
 42/48 A kérdező kommentje:
40#:Én csak egyben jàrtam eddig ,de ha sikerült amit elképzeltem akkor 30 éves korom utàn szeretnék utazni sok helyre ,és remélem lesz is kivel :)
2021. aug. 8. 21:05
 43/48 anonim válasza:
most akkor szeretnél utazni, vagy nem?
2021. aug. 8. 22:31
 44/48 anonim válasza:
Szerintem most még nem akar, mert nem erre akar pénzt költeni/nincs rá keret.
2021. aug. 9. 08:20
 45/48 A kérdező kommentje:
Van rá keret csak nem akarom elkölteni, mert szeretném befektetni hogy ha sikerül ne kelljen többé dolgoznom :)
2021. aug. 9. 08:41
 46/48 anonim válasza:
A tetkó és piercing dolgon kívül rám mindegyik igaz.
2021. aug. 9. 13:44
 47/48 anonim válasza:
Ha normalis fiu lennel es nem felszines,akkor a masodik valaszoloval ismerkednel.Aki azt irta,hogy csunya es alacsony! Ugye ot mar meg se akaros idmerni ilyen leiras alapjan?
2021. aug. 9. 16:30
 48/48 A kérdező kommentje:

47#:Azért vagyok felszínes mert nem ismerkedek olyan lánnyal aki számomra nem vonzó?

Akkor a világon mindenki felszínes, mert olyan ember nem létezik aki csak a belső értékek miatt van együtt a párjával.

Mint olvastad a kérdésem, nem Instagram modellt keresek, mert azok nagy része ezeknek pont az ellentéte amit leírtam.

Én csak egy hozzám külsőleg és belsőleg passzoló lányt keresek, de sajnos a második válaszoló nem olyan .

2021. aug. 9. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!