Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik ilyen nő Magyarországon?

Létezik ilyen nő Magyarországon?

Figyelt kérdés

- Nem iszik és nincs semmilyen káros szenvedélye

- Nincs tetoválása és piercingje( maximum a köldökében)

- Foglalkozik a testével és nőiesen öltözködik

- Megértő, kedves, szeretetteljes, ragaszkodó

- Nem karrierista, világutazó vagy bulizós típus

- Nem szeretne gyereket



2021. aug. 8. 17:40
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
Csak utazni ne akarjon XDXDXDXDXD
2021. aug. 8. 19:56
 32/48 anonim válasza:

De mi a baj az ambiciózus nőkkel, alapul véve, hogy magad sem akarsz gyereket? Legfeljebb a kettő zárná ki egymást, mert valamelyikre nem jutna ideje.

A világot látni vágyoknál sem értem mi a baj és aztsem ha valaki bulizik. Bulizni ésszel és büszkeseggel is lehet, anélkül, hogy részegre innánk magunkat.


Egyébként ez és a "ragaszkodó" nem stimmel nálam. Ebből ugyanis általában jön a bújás és a romantika. Sem bújos, sem romantika kedvelő nem vagyok.

21/l


Ui.: egyetértek a többiekkel, hogy rengetegen vannak. Ugyan több olyan embert ismerek, akik az utolsó előtti pont valamelyikén véreznének el, de olyat is aki mindenben stimmel.

2021. aug. 8. 20:00
 33/48 anonim válasza:

Nem iszik és nincs semmilyen káros szenvedélye:

Egyetlen dolog amibol irreálisan sokat iszok, az energiaital



- Nincs tetoválása és piercingje( maximum a köldökében):

Nincs es nem is szeretnék



- Foglalkozik a testével és nőiesen öltözködik:

Mi számít "foglakozásnak"? De amennyire megy, próbálok normálisan kinézni.


- Megértő, kedves, szeretetteljes, ragaszkodó:

Hát, ez személy függő, hogy tudok e szeretni és/vagy ragaszkodni

(Páromhoz tudnék, de jelenleg nem keresek)


- Nem karrierista, világutazó vagy bulizós típus:

Munkám van, de nem viszem túlzásba, utazni ha úgy van és jó a hely akkor simán, de nem bármi áron, jobb szeretek otthon lenni. Bulikat kifejezetten utálom, hangos szar zene(nem a stílus szar) rengeteg részeg és be mindenezett ember taszít nagyon.


- Nem szeretne gyereket:

Nem szeretnék gyereket, ez tuti.


22/N

2021. aug. 8. 20:03
 34/48 A kérdező kommentje:

32#: Nincs semmi baj azokkal a nőkkel és tevékenységekkel amit leírtál, de mindenkinek más a szimpatikus.

Én az olyan nőket szeretem amit leírtam, mert én is olyan vagyok és hozzám hasonló párt keresek.

Én szeretem a ragaszkodó lányokat, mert mellette magamat adhatom és nem kell visszafogni a szeretetem.

Örülök hogy te ismersz ilyen lányokat,így még van remény számomra, és remélem egyszer én is megtalálom az Hercegnőm :)

2021. aug. 8. 20:07
 35/48 A kérdező kommentje:

33#:Örülök hogy írtál, akkor van még esélyem megtalálni a társam.

Miért nem keresel most párt?

2021. aug. 8. 20:11
 36/48 anonim válasza:

#33 vagyok.


Vannak gondok :D amíg magam körül nem rakok rendet, addig amúgy sem tudnék egy kapcsolatban 100%-ot bele rakni.

2021. aug. 8. 20:14
 37/48 A kérdező kommentje:
Értem, ez bölcs döntés :)
2021. aug. 8. 20:18
 38/48 anonim válasza:
Én minden kritériumnak megfelelek, de eszem ágában sincs járni senkivel.
2021. aug. 8. 20:29
 39/48 A kérdező kommentje:
Értem ,de miért ?
2021. aug. 8. 20:32
 40/48 anonim válasza:
Én mindenben megfelelek, csak sajnos eddig 14 országban jártam, én kérek elnézést :D
2021. aug. 8. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!