Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem lehet már társkereső...

Miért nem lehet már társkeresőkön ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam fent egy társkeresőn de kb 1 hét után semlegesítettem a regisztrációt. Borzasztó ami ott megy. Rengeteg perverz és konkrétan ha már nem akarsz lefeküdni velük, elhordanak lenéznek. Volt aki azt sem tudta mi az a káros szenvedély. Kérdezem én: Miért nem lehet egy normális társat találni? Legalábbis nekem mindig az ilyenek írtak.Volt aki nagyon messze volt és jönnek itt azzal hogy nem számít a távolság de igen is számít nem mindegy hogy 45perc alatt érek oda vagy 3 óra illetve ki tudja milyen lenne az messziről jött mondhat mindent nem is tudnék találkozni vele csak ritkán az ilyenekben nem bízok a közelemben legyen az biztosabb. Ez is olyan hogy kinek hogy, de nekem ez számítana akkor nem értem mikor tisztázom is miért nem értik meg? De van akinek szerencséje van, azt nem értem akkor nekem miért nem? Igazából ebbe fáradtam már bele hogy nagyon nehéz egy ideális párkapcsolatot kialakítani bármilyen korban. Más is így tapasztalta? (Ui: Lány vagyok)
2021. aug. 6. 18:38
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Regen en is fennvoltam tinderen meg badoon.

A tinderrol evek alatt egyetlen egy lannyal sem tudtam talalkozni!

A badoorol volt sok randim de mindegyik megakadt az elso randinal, utana nem akartak talalkozni. Olyan is volt amikor en nem akartam a csajjal talalkozni tobbet.

A normalis lanyoknak nem kellettem, talan magasabbak voltak az elvarasaik. A tobbi csunya volt, kover, nem volt 100-as agyilag es eletkeptelen volt.

2021. aug. 7. 03:17
 22/22 anonim válasza:

Attól kiborultál, hogy 1 héten át írt neked többek között néhány bolond is. Akkor mégis mit tettél volna 15-20 éve, mikor még nem voltak társkeresők?

Tudod, ha ennyit képtelen vagy elviselni, akkor neked jobb is, ha egyedül éled le az életed.

2021. aug. 7. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!