Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem lehet már társkereső...

Miért nem lehet már társkeresőkön ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam fent egy társkeresőn de kb 1 hét után semlegesítettem a regisztrációt. Borzasztó ami ott megy. Rengeteg perverz és konkrétan ha már nem akarsz lefeküdni velük, elhordanak lenéznek. Volt aki azt sem tudta mi az a káros szenvedély. Kérdezem én: Miért nem lehet egy normális társat találni? Legalábbis nekem mindig az ilyenek írtak.Volt aki nagyon messze volt és jönnek itt azzal hogy nem számít a távolság de igen is számít nem mindegy hogy 45perc alatt érek oda vagy 3 óra illetve ki tudja milyen lenne az messziről jött mondhat mindent nem is tudnék találkozni vele csak ritkán az ilyenekben nem bízok a közelemben legyen az biztosabb. Ez is olyan hogy kinek hogy, de nekem ez számítana akkor nem értem mikor tisztázom is miért nem értik meg? De van akinek szerencséje van, azt nem értem akkor nekem miért nem? Igazából ebbe fáradtam már bele hogy nagyon nehéz egy ideális párkapcsolatot kialakítani bármilyen korban. Más is így tapasztalta? (Ui: Lány vagyok)
2021. aug. 6. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Jól bírtad az egy hetet 😀 Gratulálok! Én férfi létemre 1 napig bírtam. 😀 De inkább le sem írom miért, mert sok értelme nincs. 😀 De hogy én többet fel nem megyek oda, még ha fegyverrel kényszerítenének rá, akkor sem 😀
2021. aug. 6. 18:47
 2/22 anonim válasza:

Köszi, így már tuti nem regisztrálok.

Eddig is így voltam vele, de a napokban elgondolkodtam, hogy sokaknak bejött, mért is ne?

Az a baj, hogy a valóság is pont ugyanilyen. Rohad a világ... 😬

2021. aug. 6. 19:09
 3/22 anonim válasza:
"Átkozott a világ, amiért a külsőségek irányába tendálódik" (Égj el! Lisbeth) pont ideillik az idézet 😀
2021. aug. 6. 19:14
 4/22 anonim válasza:

Külsőség? Engem pl. mindig valami belső tulajdonság fog meg először. Vagy max. a szem.

Inkább az a baj, hogy kívül lehet valaki "szép", ha belül rohad... amikor azt hiszed úgy közeledik valaki, hogy tényleg érdekled.. 2 "szerinte 10/10-es randi", és eltűnik.. aztán csak kiderül hogy lekötni nem akarná magát, de ha éjjel 2kor hívnám is autóba ülne egy kis együttlét miatt.

Mindezt úgy hogy első alkalommal tudtára adtam hogy ilyesmi nálam nem játszik.

Kiábrándító...

2021. aug. 6. 19:23
 5/22 anonim válasza:
Micsoda kiábrándító? Ha éjjel elkocsikázik? 😀
2021. aug. 6. 19:27
 6/22 anonim válasza:
Maga a tény, hogy csak szexre kell valaki... de biztos velem van a baj, hogy így gondolom. 🤔
2021. aug. 6. 19:30
 7/22 anonim válasza:
Áhhh... Ha én elmesélném miken mentem keresztül, frászt kapnál 😀 Az 1 napos regisztrációt megelőzte korábban vagy 5 év 😀 Na, az volt a borzalom.
2021. aug. 6. 19:38
 8/22 anonim válasza:

Én feladtam már. Jó nekem egyedül. 😅

Legjobb a "természetes" lányok tetszenek.. aztán meglátod egy műkörmös, agyonvakolt, tetovált szemöldökű hölgyeménnyel.🤔

2021. aug. 6. 19:56
 9/22 anonim válasza:
Dehogy, adtad fel... Csak ezzel vígasztalod magad. Hány éves vagy? Én vagyok az 1 napos társkeresős 😀
2021. aug. 6. 19:59
 10/22 anonim válasza:
Hány éves vagy, merre laksz? Megismernélek. :)
2021. aug. 6. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!