Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan fiatal lány,...

Van itt olyan fiatal lány, aki szereti az idősebb férfiakat, esetleg nem zárkózik el egy kapcsolattól? 45...

Figyelt kérdés

Tudom, tele leszek negatív kommenttel.

De ha van, akit érdekel, akár pv is jöhet 🤪



2021. júl. 4. 16:26
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

"Én úgy érzem 40 felett teljesedtem ki."


Nincs ezzel semmi baj. Nem is ezt írtam. Azt írtam, hogy egy fiatal lány szemében vagy bácsi. Mit nem lehet ezen megérteni? Gondolj már vissza egy kicsit! Te 20 évesen milyennek láttad a 40-50 éveseket?

Keresgáljetek a 40-es nők között, ne a lányaitok korosztályában, vagy legalább is készüljetek fel, hogy a legtöbben az apát látják bennetek, nem a férfit.

2021. júl. 4. 18:12
 22/31 anonim válasza:

17

De kisunokám! Én csak jót akarok neked, ne játssz annyit a fütyülőddel!

2021. júl. 4. 18:17
 23/31 anonim válasza:
Hú de megmondtad:)
2021. júl. 4. 18:23
 24/31 anonim válasza:
Kérdező, én fiatalabb vagyok nálad jóval és nem zárkózom el :)
2021. júl. 4. 18:32
 25/31 anonim válasza:
Nekem tetszenek az idősebb pasik, de az a baj, hogy egy 20 éves nő kijöhet egy 45 éves pasival minden téren, lehet szerelem is mindkét fél részéről, de eltelik 10 év, a pasi 55, a nő 30, a korkülönbség nyilván nem lesz nagyobb, de akkor már sokkal jobban érezhető lesz. Én 22 vagyok, voltam együtt több idősebb pasival (csak szex, de volt, akitől többet akartam), de már máshogy látom, nem akarnék pl. 35 évesen 60 éves pasival együtt lenni. A pasinak persze jó lenne akkor is, de a nő nem arra az életvitelre és tempóra vágyik annyi idősen.
2021. júl. 5. 01:03
 26/31 anonim válasza:
Nyugi, itt nem 10 évre megy a tervezés.
2021. júl. 5. 07:28
 27/31 anonim válasza:
25ös vagyok. Igen, csak nyilván mindinek minden korban szüksege van egy társra. Aki meg nem a saját korosztályából választ, az még egy ideig el van a fitalokkal, de aztán később mi lesz? "Beéri" a 45+osokkal? Ezt nem rosszindulatból mondom, csak az ilyenek szemében egy ilyen korú nő már öregnek számít.
2021. júl. 5. 15:24
 28/31 anonim válasza:

"csak az ilyenek szemében egy ilyen korú nő már öregnek számít."


Akkor nézzen magába a vén trotty, mert ő is öreg. Sőt, öregebb.

2021. júl. 5. 15:58
 29/31 anonim válasza:
ebben a korban inkabb a penz a vonzo a fiatal lanyoknak, nem a kinezet... huszonevesen a ferfiak nagy tobbsege amugy is jol nez ki, nyilvan 40 eves korra ez mar alig lesz elmondhato roluk, de ez keves vigasz :D De amugy mina baj a prostizassal? Huszoneves nok a legrosszabbak, idiota eretlen tokfejek, allandora meg en se szereznek huszonevest pedig huszoneves vagyok... A harmicansokkal meg az a baj hogy vagy a biologiai orajuk ketyeg, vagy a felelotlenul vilagra szult kolykenek keres potapukat...
2021. júl. 6. 18:32
 30/31 anonim válasza:
A válasz tök egyszerű! Mindenki onnan választ ahonnan tud.
2021. júl. 7. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!